Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TVARKARAŠTIS Kalendorius

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ SALĖ nuo 01-22

FUNKCINIŲ TRENIRUOČIŲ SALĖ nuo 01-22

Laikas
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

Treniruoklių salės tvarkaraštis

“.. kiekviena maziausia svajone igyvendinama! Kokie sunkus nebebutu tie patys pirmieji zingsniai link jos.. – as, kaip treneris, pazadu kad visada busiu salia!”

Išsilavinimas. Sporto klubo “Fankas” dvasia, įkūrėjas bei vadovas. Charizmatiška bei labai originali asmenybė. Mylintis žmones, gyvenimą, bendravimą ir visa pasaulį. Labai nemėgsta tų, kurie negerbia kitų, visada kovoja už teisybę, labai sąžiningas, norintis padėti kitiems.

Pasiekimai. Nuo pat mažens sportavo įvairias sporto šakas: futbolas, dziudo, fechtavimas bei sportinė aerobika. Buvęs daugkartinis Lietuvos čempionas, trijų pasaulio čempionatų dalyvis. Vienintelis savo kurso studentas, kuris Lietuvos sporto universitetą baigė vien dešimtukais. Visada domėjosi ir domisi visomis įmanomomis treniravimosi sistemomis, naujovėmis, ypač itin saugiu sportavimu bei žmonių edukacija. Stengiasi įvesti Kaune supratimą kas yra “treneris” plačiąja prasme: kad svarbu ne tik ką ir kaip sportuoti, bet daug svarbiau yra suprasti kodėl verta sportuoti. Kokybiško, atsargaus, progresuojančio bei motyvuojančio sporto ekspertas.

Motyvacija

Atsiliepimai.

Andžej - Nenuilstantis motyvacijos ir geros nuotaikos užtaisas su dideliu patirties ir žinių bagažu. Šio trenerio užsiėmimai niekad neprailgsta, pro jo akis neprasprūsta nei vienas neteisingas judesiukas, kuris galėtų pakenkti. Po treniruotės išeinu pavargęs bet su puikia nuotaika ir žiniomis kaip teisngai sportuoti, maitintis, save motyvuoti. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę pas tokį žmogų treniruotis, nes nuo tada, kai atėjau į Andžėjaus treniruotes, sportas man tapo vienu didžiausiu malonumų :)
Kornelijus Juodis

Andžej - tai žmogus treniravimui atiduodantis visą save. Per daugelį metų sukaupęs be galo didelį žinių ir patirties bagažą, juo, su neblėstančia energija, dalinasi su visais treniruojamais žmonėmis. Neesu sutikusi kito tokio nuoširdaus ir taip savo darbą mylinčio trenerio. Iki pradedant sportuoti pas Andžej buvau įsitikinus, kad sporto klubai ir grupinės treniruotės ne man. Vis kažko trūkdavo ir treniravimasis buvo greičiau prievolė, nei malonumas. Dabar net juokas ima pagalvojus, kad sportas atrodė toks tolimas. Šis treneris užkrėtė meile sportui ir sveikai gyvensenai, už ką esu be galo dėkinga. Užsidegimas, energija, geras humoro jausmas ir charizma užtikrina, kad iš kiekvienos Andžej treniruotės išeisit pavargę, bet su plačia šypsena.
Milda Talalaitė

Fanke sportuoju dešimti metai ir galiu drąsiai pasakyti- pats geriausias treneris. Kompetetingas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį ir besidalinantis ja su žmonėmis, kuriems įdomu sveika mityba, tobula sportavimo technika, sveikatingumas ir būdai kaip pasiekti norimų rezultatų. Reiklus, bet teisingas. Reikalauja pirmiausiai iš savęs, paskui iš kitų. Pavyzdys kaip reikia sportuoti ir siekti rezultatų. Savo charizma, energija ir nerealiu humoro jausmu nepaliks abejingų. Po sunkios darbo dienos išeisi laimingas ir pasikrovęs puikių emocijų. Esu dėkinga šiam treneriui už įdėtą širdį kiekvienos treniruotės metu. Tai yra neįkainojama.
Aušra Rutkauskaitė

Norėčiau  parašyti atsiliepimą apie Andžėjaus treniruotes.

Esu labai patenkinta ir laiminga, kad prieš beveik metus laiko pradėjau lankytis sporto klube Fankas. Nei akimirkos nesigailėjau savo sprendimo. Mane palydi šypsenos ir gera nuotaika vos tik pravėrus duris. Ar tai ne nuostabu ?  Kai treneris užlipa ant pakylos ir užgroja melodija visos blogos mintys pasimiršta. Ir tada pagalvoji  O DABAR TAI BUS! Ir buna, ir dar kaip buna! Pradžioje buna sunku, tikrai sunku, bet kai matai aplink tave nepasiduodančius nuovargiui žmonės, negali sustoti. Pakeli galva ir atrodo, kad treneris žiūri į tave ir tiki tavim, tad ir pats pradedi savim tikėti, kad gali, kad sugebėsi ir nera nieko neiveikiamo.

Norėčiau padėkoti Andžėjui už nuostabias treniruotes, geras akimirkas ir už didelį dėmesį.
Edita Urbanavičiūtė

Sveiki! Sporto klube Fankas esu dar tik trečias mėnuo, tačiau šis sporto klubas man tapo lyg antrieji namai - vieta, į kurią visada norisi sugrįžti vėl ir vėl. Labai norėčiau padėkoti treneriui Andžėj už ,,Cardio and Body training" treniruotes. Jos tikrai nerealios! Prieš kiekvieną jų jaučiu lyg manęs lauktų mažytis iššūkis, kurį visuomet įveikiu tik Jūsų, Andžėj, pagalba. Nuostabi atmosfera treniruotės metu, Jūsų entuziazmas, noras padėti, tobula choreografija. Labai viliuosi, kad šios treniruotės liks ir toliau. AČIŪ JUMS LABAI LABAI!!! 
Laura Liucvaikytė

Žinot, senokai teko matyti tokį žmogų, kuris beprotiškai myli savo darbą. Kartais, treniruočių metu, stebiuosi iš kur semtis tiek motyvacijos ir kaip atrasti savyje šitiek jėgų. Tai neeilinis, turintis labai stiprią teigiamą aurą bei puikiai išmanantis savo profesiją treneris. 
Žinot kuomet supratau, koks tai iš tiesų treneris? Kai sutiktiems pažįstamiems gatvėje pasakiau, jog einu į sporto klubą "Fankas" ir dar pridūriau, jog ten labai fainas treneris, kuris veda BODYPUMP treniruotes (tuomet dar nežinojau, kad tai Andžej, kaip ir, galbūt, dalis tų, kurie dabar skaito mano atsiliepimą). Ir žinot ką mano pažįstami atsakė? Tai taip, Andžej'us geriausias treneris Kaune, žinau, kad ir iš Šilainių ir kitų tolimų rajonų žmonės čia sportuoja vien dėl to, kad Andžej BODYPUMP treniruotes veda! Jis nerealus treneris! 
Tuomet ir supratau, kad papuoliau tikrai į geras rankas! 

Ieva Juknaitė

Vertinu Andžejų ne tik dėl gerų treniruočių, bet ir dėl sveikatą stiprinančios ir nuo daugelio ligų apsaugančios natūralios mitybos principų diegimo. Treneris užsiėmimų metu protingai reguliuoja krūvius, kad stiprintume, o ne žalotume savo širdį. Teko sportuoti pas įvairius trenerius, bet Andžejų išskirčiau kaip aukštesnio sąmoningumo, kuris savo patirtimi nuoširdžiai dalinasi su visais "fankiečiais". Patys užsiėmimai labai pozityvūs ir sukelia geras emocijas :)
Aleksandras

Treneris suteikiantis daug motyvacijos. Jo kalbėjimas, pamokymai ar pastabos priverčia susimąstyti, nebedaryti klaidų kaip anksčiau, gyventi sveikiau, sportuoti dėl savo geros savijautos, sveikatos. Sportuoti tampa lengviau, kai žmogus sugeba pasiekti kitų žmonių mastymą, pakeisti tą mąstymą, kai įkvepia. O kažkada atrodė tai neįmanoma, bet su treneriu Andžėj nieko nėra neįmanomo. Riekia tik ateiti ir pradėti. 
Dovilė Stankutė

Esu lankiusi daug sporto klubų ir mačiusi daug trenerių, bet dar niekada nebuvau sutikusi tokio kaip Andžėjus. Vos po pirmos treniruotės išėjau pasišokinėdama, pasiėmiau telefoną į rankas ir puoliau skambinti vyrui, nes turėjau kažkam išlieti savo įspūdžius. Mano akimis jis yra tobulas treneris - nuoširdžiai atsidavęs sportui, labai šiltas žmogus, per treniruotes suteikia LABAI daug informacijos, na nereikia net sakyti, kad užveda sportuoti ir kas svarbiausia, ne tik sportuoti, bet ir propoguoti sveiką gyvenseną. Treniruotės metu bendrauja su sportuojančiais, matosi, kad nuoširdžiai nori padėti pasiekti norimų tikslų. Patinka man ir tas, kad pajuokauja, motyvuoja. Jo dėka pradėjau myleti sportą, mėgaujuosi kiekviena treniruotės minute. Kas keisčiausia, kad kuo sunkesnės treniruotės, tuo labiau jos man patinka, prakaitas bėga upeliais, o tu galvoji - JĖGA!! Ačiū!
Greta Sabaliauskienė

Iš visų trenerių, su kuriais man yra tekę dirbti, Andžėjus yra techniškai stipriausias ir pedagogiškiausias. Jis ne tik paaiškina, kaip atlikti pratimą, bet taip pat parodo kitas pratimo atlikimo galimybes bei paaiškina šio pratimo naudą. Jo treniruotėse niekados netrūksta patarimų ne tik, kaip sportuoti šioje treniruotėje, bet kokias dar treniruotes rinktis, kokį aktyvumo lygį palaikyti, kaip sveikai maitintis, supažindina su naujausiais duomenimis apie sportą ir mitybą. Jei kam nors kyla klausimų, visados maloniai pataria ir pasiūlo problemos sprendimo būdą. Dar viena svarbi šio trenerio savybė - treniruotėse niekados netrūksta gero humoro :) 
Rasa Sederevičiūtė

Visada malonu sportuoti treniruotėse, kurias veda profesionalus, reiklus, tačiau įkvepiantis treneris, atsidavęs sportui, turintis begalę žinių apie efektyvią ir saugią sporto techniką, mitybą bei geranoriškai jomis besidalinantis. Visa tai ir daugiau puikiai tinka apibūdinti Andžej. Jo treniruotėse sukuriama puiki atmosfera motyvuoja siekti daugiau bei nesustoti, kai būna tikrai sunku.
Tadas Vaicekauskas
 


 

 

'

APIE –  Aš – ugnelė! Neveltui liepsnojačiais plaukais, jie puikiai atspindi mano asmenybę. Mėgstu išsikelti aukštus tikslus ir juos įgyvendinti su kaupu. Negaliu nustygti vietoje, mėgstu tobulėti ir įgytas žinias perduoti Jums. Nauji potyriai, naujos galimybės, nauji sunkumai? Aš visada už ir visada būsiu! O dar būtinai ir draugą už rankos nusitempsiu! Nuolat vaikštau su šypsena veide ir stengiuosi ja užkrėsti kitus. Sunkus darbas ir šypsena – kartu suderinami dalykai, galit tuo net neabejoti! Gyvenime esu tiek daug visokių veiklų išbandžius, pagrindas jų – aktyvumas, ekstremalumas, bet po viso to supratau, kad pats man geriausias dalykas yra stovėti prieš Jus visus ir jausti tą nuostabų jausmą, kai atiduodi visą save tam , kad bendrai kartu išliptume iš komforto zonų ir taptume didele galinga jėga griaunančia sienas.

IŠSILAVINIMAS –  2012 m. Kauno kolegijoje įgytas interjero dizaino bakalauro kvalifikacinis laipsnis, bei LSA sveikatingumo trenerio profesinė kvalifikacija, grupinių užsiėmimų licencijos.

PASIEKIMAI –  2010 – 2014 m. “LŽSF” konkūro dalyvė, 2012 - 2015 m. 5 – 6 km. nuotolių bėgimo varžybų prizininkė, 2013 m. “Beachbody” kursai “Insanity”, “Insanity max 30”, “Insanity Alysum”, 2014 m. bokso specializacijos kėlimas Amerikoje “Church street boxing club”, 2014 m. “ACE” kursai “Group fitness training”, 2014 m. „Aeromix“ kursai „Grupiniai užsiėmimai. Step užsiėmimų pagrindai“.  2014 m. “Aeromix” kursai “Pilateso pratimų anatomija”, 2015 m. svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtoja, 2015 m. “Savicko sporto klubas” pakabinamų diržų kursai, 2015 m.  “Impuls” įgytas “Nike + Training club”, “NTC” programos sertifikatas, 2016 m. tobulinimo kursai “Teisingo judesio anatomija”, 2017 m. “LSA” kursai “Sveikatingumo treneris”,  2017 m. “Strong by zumba”, įvairių sporto konvencijų dalyvė.

MOTYVACIJA -  Viskas prasideda nuo pirmosios svajonės! Svarbu norėti, o visa kita nesvarbu, nes nėra nieko neįmanomo, yra tik blogas mąstymas, kuris mus stabdo nuo mūsų tikslų. Aš esu tam, kad pamestume kartu savo mintis, spaustume save už savo galimybių ribos ir įveiktume visus berjerus. Sunku? Negali? Pavargai? Tai tik blokai mūsų galvose, nebijok šaukti, rėkti, parodyti emocijų, nes tik taip išlaisvinsi save. Mano erdvė – mūsų bendra tvirtovė, kurią statysime kartu siekdami geresnių rezultatų. Nėra žodžio – negaliu, yra tik – aš noriu! Pamatei mane? Nebijok prieiti ir paplepėti – aš tą mėgstu! Darosi sunku treniruotėje, bet žinai, kad gali? Puiku! Prisijungsiu šalia ir dirbsiu kartu net sunkiausią minutę! Mes galime būti viena jėga. Susidraugaukime!

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Insanity Fitness / Boksas / Strong by zumba / Circle training / Step / Pilatesas /

 

'

APIE - sportas šalia manęs nuo tos dienos, kai mama nuvedė į sportinių šokių treniruotę. Po ilgų metų šokimo nusprendžiau ir toliau savo gyenimą sieti su sportu. Ir štai  - šiandien aš Zumboje®. Trykštu energija, gera nuotaika, esu atsakinga ir pareiginga. Mano siekis treniruotėse, kad kiekvienas iš Jūsų pasijustumėte žvaigžde, kad iš treniruotės išeitumėte pilni pasitikėjimo ir svarbiausia – su šypsena veide. Sportuokime linksminantis, tiksliau šokant ;)

IŠSILAVINIMAS - 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija. 2012 metais įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis. 

PASIEKIMAI - prizinės sportinių šokių vietos, grupinių užsiėmimų instruktorė sporto klubuose „OAZĖ“, „TOP DANCE“. 2009 m. įgyta STEP I-II-III licenzija, 2016 m. įgyta Zumbos® kvalifikacija.

MOTYVACIJA - gyvenime turime daryti tik tai, kas verčia mus šypsotis ir judėti pirmyn. Nuolatinis  tobulėjimas ir naujų tikslų siekimas turi lydėti kiekvieną iš mūsų. Mano tikslas yra šokis. Tai yra gėris, kuriuo noriu dalintis su kiekvienu iš Jūsų.

SPECIALIZACIJA - grupiniai užsiėmimai / Zumba® 

'

"Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

APIE –  Aktyvus sportas - neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo pat vaikystės: iš pradžių tai buvo plaukimo mokykla ir sportiniai šokiai, vėliau susidomėjau fitnesu ir aerobika. Grupinius užsiėmimus vedu nuo 18-kos metų ir nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be sporto ir šokių. Esu daugybės seminarų ir konvencijų Lietuvoje dalyvė. 2014 m. įgyjau Zumba Basic Steps licencija. Esu energijos užtaisas ir esu pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

IŠSILAVINIMAS – 2012 m. įgytas teisės bakalauro laipsnis; 2014 m. įgytas teisės magistro laipsnis.

PASIEKIMAI – 2014 m. Jėgos ištvermės ugdymas (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Laipiojimo (step) aerobika (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Zumba Basic Steps level 1 licencija (Zumba Fitness, LCC, Londonas). Kiti seminarai ir konvencijos: 2006 m. Nike konvencija, 2007 m. Euro fitness fiesta, 2008 m. Reebok aerobics session, 2008 m. Vichy aerobikos konvencija, 2013 m. Fitness factory konvencija Seasons, 2013 m. Nike konvencija, 2014 m. Nike treniruočių diena, 2015 m. Eurowellnessday, 2015 m. Nike treniruočių diena.

MOTYVACIJA – "Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

SPECIALIZACIJA –  Grupiniai užsiėmimai /  STEP treniruotės / Functional / Body Fitness / Kalanetika 

'

“Sportas – mano gyvenimas!”

APIE – esu aktyvi, linksma, gyvenimu besidžiaugianti, nuolat judanti asmenybė. Visą gyvenimą esu tarp sportininkų - tėtis Juozas Petkevičius(Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažistas)jau nuo vaikystės  veždavosi į stovyklas su krepšininkais. Pasukau tuo pačiu keliu. Dirbu su krepšinio rinktinėm, sportininkais traumų prevencijos klausimais, reabilitacija po traumų, su žmonėmis turinčiais atramos judamo aparato problemom ir tikrai matau judesio ir aktyvaus gyvenimo naudą  gyvenimo kokybei. O „Fankas“ - mano hobis ir meile!!! Čia su pertraukomis sportuoju jau 20 metų, o dabar gera dirbti  trenere čia.  Ačiū treneriui Andžej ir Elenai, kad parodė man šitą kelią ir manim tikėjo !!!

IŠSILAVINIMAS  – kineziterapijos magistras LSU(2005), Less Mills BODYPUMP® sertifikuota instruktorė.

PASIEKIMAI – su  moterų krepšinio komandom  VIČI AISTĖS, TEO daugkartinė Lietuvos čempionė, 3 kartus Baltijos lygos čempionė, Lietuvos moterų krepšinio rinktinė šešta vieta Europoj, U -16 vaikinų rinktinė Europos vicečempionai, Elektrėnai Challenge trečia vieta.

MOTYVACIJA – tėčio gyvybingumo pavyzdys, gera savijauta, teigiamos emocijos po treniruotės – štai kas labiausiai mane motyvuoja sportuoti ir dirbti tokį darbą. Ir aišku, žmonių akys, noras, prakaitas ir pasiekti rezultatai. Į treniruotę visada einu kaip i šventę ir noriu, kad ir jūs taip jaustumėtės. Jūs verčiat tobulėti mane, o aš tikiuosi jus!!!

SPECIALIZACIJA – grupiniai užsiėmimai /  BACK & BUTT / TOTAL FITNESS / BODYPUMP®  / Konsultacijos reabilitacijos klausimais po traumų, operacijų 

'

APIE – Mėgstu ir žaviuosi bet kokiu judėjimu. Esu įsitikinus, kad bet kokia jo forma yra privaloma visiems. Tereikia išbandyti ir atrasti tai, kas patinka, tačiau nepamiršti, kad įvairiovė yra taip pat svarbi. Pati savo judėjimo ieškojimus pradėjau nuo sportinių šokių vaikystėje. Paauglystėje jau trypiau gatvės šokių ritmais, tapau gatvės šokių trenere ir tuo pat metu pradėjau domėtis kitokiomis, jėgos-ištvermės, intervalinėmis, lankstumo, treniruotėmis. Būdama šokių trenere supratau, kad tai man labai patinka ir nuspredžiau sujungti du savo pomėgius: sportą ir treniravimą. Dabar, jau būdama grupinių užsiėmimų instruktore, dar labiau mėgstu sportą ir esu labai smalsi, todėl nenustoju domėtis ir mokytis!

IŠSILAVINIMAS – 2016 m. LAF kursuose įgyta trenerio licencija, 2018 m. įgysiu informatikos mokslų bakalaurą (VDU).

PASIEKIMAI – nuo 2011 metų dalyvavau daugelyje gatvės šokių konkursų Lietuvoje ir Europoje. Iš jų laimėjau 3 III-osios vietos, 10 II-osios vietos, 8 I-osios vietos apdovanojimus ir 5 kartus teisėjavau. Nuo 2016 metų dalyvavau kursuose ir seminaruose: Zumba© Fitness Basic1 (Zumbos licencija); FACTS© instruktorių mokymai; Raumenų, fascijų atpalaidavimo ir sąnarių mobilizavimo pratimai su volais ir pakabinamais diržais (Active Training); Broniaus Burneikos pakabinamų diržų ir funkcinės jėgos treniruotės seminarai (Fitness Factory); Nėščiųjų mankšta (Aeromix).

MOTYVACIJA – Motyvacija judėti ir sportuoti kyla iš aplinkos ir iš mūsų vidaus. Jeigu atidžiai klausysime kūno, suprasime, kad judėti būtina ir galėsime džiaugtis gera savijauta ir puikia nuotaika!

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Asmeninės treniruotės

 

 

'

APIE –  Esu sportiška, energinga ir veikli. Dievinu sportą, neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo.. Aerobika užsiimu nuo 15-os metų. Apie tokį darbą svajojau nuo mažens, tad tai yra išsipildžiusi mano svajonė, o dabar aš padedu kitiems siekti savo tikslų ir pildyti svajones.

IŠSILAVINIMAS –  2013 m. LSU įgytas edukologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis bei socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija.

PASIEKIMAI –  2011 m. „Aeromix“ kursai „Grupiniai užsiėmimai. Step užsiėmimų pagrindai“.  2012 m. „Fitness Factory“ kursai „Grupinio fitneso užsiėmimo vedimas“. 2013 m. Les Mills CXWORX™  programos sertifikuota instruktorė.  2016 m. „Fitness Factory“ kursai „Sportas nėščiosioms ir mamoms“. 

MOTYVACIJA -  Kiekvienas žmogus turi judėti, sportas – geros sveikatos ir energijos užtaisas. . Neišsivaizduoju nei dienos be sporto, tai toks pats įprotis kaip valytis dantis ar valgyti. Gaila, kad ne visi žmonės atranda motyvacijos savyje. Tam ir  mūsų profesija, kad padėtume visiems būti sveikiems bei energingiems. Belieka tik ateiti į užsiėmimą ir aš Jus išjudinsiu.

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / TOTAL FITNESS, SUPERCORE + BOXING, BODYPUMP® / Asmeninės treniruotės 

'

APIE - LAF licenzijuota fizinio parengimo ir sveikos gyvenesenos trenerė, ekstremalių šokių su ugnimi šokėja bei sveikatingumo renginių organizatorė. Turiu intensyvią patirtį dirbant su žmogaus kūno formavimu ir iššūkių įveikimu. Treniravimo veikla užsiemu jau nuo 16 metų.  Mano pašaukimas yra padėti žmonėms ne tik tobulinti savo išvaizdą bet ir naudojantis fiziniu judėjimu, mityba bei sąmoningumu lavinti sveiką gyvenimo būdą visapusiškai asmenybės (charakterio) tranformacijai. Sveikas gyvenimo būdas = laiminga ir turtinga tauta.

PASIEKIMAI IR IŠSILAVINIMAS - LAF grupinių užsiėmimų trenerio pažymėjimas; LSA “funkcinių treniruočių pagrindai” pažymėjimas; Sveikos gyvensenos sertifikatas su programa „Culinary - Exercise and Health“ Ispanijoje; Tarpkultūrinio fizinio aktyvumo metodikos kursas su programa „Youth in action“ Rumunijoje; „Optimali mityba šiuolaikiniame sporte“ su prof. lektore Alina Kožajeva kursų sertifikatas; Nuolatinė sveikatos ir sporto renginių dalyvė. Papildomi pasiekimai: sveikatingumo renginių organizavimas, tokių kaip „Kūno Dirbtuvės“ su savo srities specialistų bei trenerių pagalba; sporto zona Kaune: viešas renginys Kauno gyventojams, kiekvieną šeštadienį treniruotės bei sveiko gyvenimo būdo skatinimas.

MOTYVACIJA – Fizinis aktyvumas yra gyvenimo būdas, ne rungtis. Žmogaus kūnas kiekvieną dieną kalba ir turi nemažai ką pasakyti. Mes turime išmokti klausyti savęs. Aš ir mano treniruotės yra tam, kad išmoktume girdėti “neįmanoma”. Treneris yra žmogaus kūno judėjimo ir supratimo mokytojas, kurio pareiga padėti žmonėms suprasti tikrąją energijos, vidinės šypsenos ir puikios savijautos prasmę. Siekiu padėti mokytis iš savęs, įveikti savo pastatytas sienas ir peršokti “neįveikiamus” barjerus. Pagrindinė taisyklė - mylėti pirma save: savo asmenybę ir savo kūną, maitinti teisingai, prižiūrėti akylai, klausyti įdėmiai.

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Body Design / Healthy Fit / PressBackButt  

'
'

Rita Michmel - sporto klubo “Fankas” marketingo vadovė.  Visada sąžininga, santūri, mėgstanti  atlikti užduotis su meile ir iki galo. Žingeidi, atsakinga, nuolat besitobulinanti įvairiuose seminaruose, bei pritaikanti savo žinias “Fanke”.  Visada pasiruošusi atsakyti į iškilusius “Fanko” narių klausimus, derina “Fankas”  personalo klausimus, sprendžia įvairias problemas.  Jos tikslas – kad apie “Fanką”  žinotų ne tik kaip apie sporto klubą, bet kaip ir apie “antrus namus” daugeliui sportuojančių. 

'

Vilija  – Kauno kolegijos Verslo vadybos studentė.  Sporto klubas „Fankas“ tapo lyg antri namai. Sužavėjo šokiai ir jėgos treniruotės, ypatingai pamilo BODYPUMP treniruotes. Vilija  prisijungė prie  „Fanko“  komandos ir šiuo metu dirba  administracijoje. Stengiasi lygiuotis į vyresnius kolegas, noriai perima iš jų patirtį. Niekada nebijo naujovių, nes tik pažangiausios inovacijos įneša į kasdienybę šviežio oro ir skatina siekti tobulumo. Akcentuoja, kad gražus kūnas – tai ne tik privalumas, bet ir dovana pačiam sau. Džiugiai pasitinka kiekvieną naują mūsų klubo narį, padrąsina ir svarbiausia, suteikia visą reikalingą informaciją.

'

Daina Jankauskienė - sportą kaip hobi atrado gana vėlai, dar studijuodama universitete. Tačiau jau spėjo sudalyvauti daugelyje konvencijų ir sporto renginių. Vienas įsimintiniausių - Švedijoje vykęs Les Mills sporto renginys "Super Saturday", kuriame dalyvavo kartu su sporto klubo "Fankas" treneriais. Čia vienu metu sportavo tūkstančiai sporto gerbėjų. Tai įkvėpė Dainą dar labiau domėtis sportu ir būti sportiškoje aplinkoje. Su šypsena ir gera nuotaika pasitinka naujus mūsų klubo narius, ir kaskart vis labiau džiaugiasi matydama kiek daug jaunų ir energingų žmonių, su dideliu noru teisingai ir kryptingai sportuoti, renkasi "Fanką"! Gera nuotaika ir puikiai praleistas laikas čia garantuojamas! 

'

APIE –  draugiška, profesionali, paslaugi ir be galo savo darbą mylinti trenerė. Esu įsitikinusi, kad sportas gali suteikti ne tik estetinę kūno išvaizdą, tačiau ir gerą nuotaiką, traumų ir ligų prevenciją, taisyklingą laikyseną ir bendrą sveikatos būklės pagerėjimą. Nuolat domiuosi treniravimosi būdais ir nauda, sveikos mitybos niuansais ir stengiuosi, kad klientai būtų motyvuoti ir suprastų, kodėl verta sportuoti. Visus pasitinku su šypsena ir trykštu entuziazmu padėti kitiems.

IŠSILAVINIMAS –  Vilniaus universiteto (VU) ekonomikos bakalauras / 3 EKS (Europos kvalifikacijų sąrangos) lygio sertifikuota sveikatingumo instruktorė

PASIEKIMAI – Esu viena iš nedaugelio lietuvių trenerių, įtrauktų į Europos sveikatingumo profesionalų registrą EREPS (The European Register of Exercise Professionals), t.y. turima trenerės kvalifikacija yra užtikrinta pagal oficialius Europos standartus. Ir toliau nuolat atnaujinu bei plečiu savo žinias ir nepraleidžiu nei vienos galimybės tobulėti savo profesinėje srityje.

MOTYVACIJA – Skirtingai nei kiti treneriai, su sportu nuo mažumės visai nedraugavau. Pradžioje  buvau tokia pat „žalia“, kaip ir visi naujokai, tačiau savo pačios užsispyrimo, žingeidumo ir fanatiško potraukio sportui dėka  iš esmės pakeičiau tiek savo išvaizdą, tiek gyvenimo būdą. Didžiausia mano motyvacija yra ta, jog galiu motyvuoti savo klientus siekti didelių pokyčių ir išmokyti į sportą žiūrėti taip, kad į treniruotes klientai eitų ne dėl pareigos, o dėl pasitenkinimo.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės / Asmeninės treniruočių programos / Mitybos rekomendacijos / Antropometriniai matavimai / Konsultacijos sveikos gyvensenos klausimais /  Riebalų masės mažinimas / Raumeninės masės auginimas / Raumenų disbalanso korekcijos / Traumų prevencija

'

Daugiametė sporto klubo "Fankas" fanatiška gerbėja bei narė. Prisijungė prie personalo komandos, nes nori būti naudinga mylimam klubui ir sieja su juo savo sportinės veiklos planus. Neįsivaizduoja savęs be šokių ir aerobikos. Begalės šokių seminarų bei aerobikos konvencijų dalyvė. Per gyvenimą visada juda su pakilia nuotaika, drąsiai improvizuodama. Geranoriškai padeda visiems, norintiems patobulinti koordinaciją bei ritmo pojūtį.

'

"Kiekvienas mes turime galimybę padėti sau, tereikia tikėti savimi" 

APIE - pirmą kartą jogą išbandžiau prieš devynerius metus ir nuo tada ji yra mano gyvenime. Pačiai teko įsitikinti posakiu, kad sportas - sveikata. Reguliariai praktikuojant jogą pamiršau, ką reiškia nugaros skausmai, judesiuose atsirado laisvė, o balansavimo asanos padėjo išsiugdyti gerą koordinaciją. Bet svarbiausia, kad pasikeitusi kūno savijauta padėjo aiškiau suprasti save, nuraminti protą. Supratau, kad noriu ir galiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems.  

IŠSILAVINIMAS - 2009 metais įgytas KTU ekonomikos bakalauro laipsnis. 2017 metais baigti tarptautiniai Sivananda Yoga Vedanta Centre organizacijos jogos mokytojų kursai. 

SPECIALIZACIJA - jogos užsiėmimai 

'

APIE. Sportu domiuosi tiek, kiek atsimenu save: pradedant įvairiomis žaidybinėmis sporto šakomis, kovinėmis sporto šakomis ir baigiant auto sportu, tačiau pirmą kartą įžengus į treniruoklių salę ir pradėjus užsiiminėti kultūrizmu supratau, kad atradau tikrąją savo sritį. Nuo pat pirmų dienų jau buvau pranašesnis ne tik už savo bendraamžius, bet ir vyresniuosius, kas suteikė dar daugiau motyvacijos nesustoti. Pats esu bendraujantis, iššūkių ieškantis ir visada pasiruošęs motyvuoti bei padėti savo klientams. Šis darbas man teikia neapsakomą malonumą, todėl garantuoju naudingai ir kartu linksmai praleistą laiką.

PASIEKIMAI. Prizinės štangos spaudimo, jėgos trikovės ir gatvės gimnastikos vietos. Savo specialybės žinias tobulinu ne tik studijose, bet ir įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Gebu dirbti su žmonėmis norinčiais sulieknėti, priaugti raumeninės masės, turinčiais raumenų disbalansą ar laikysenos sutrikimų.

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos Sporto Universiteto treniravimo sistemų (bakalauro studijos) 4 kurso studentas,  specializacija – kultūrizmas.

MOTYVACIJA. Suderinęs mėgstamą sportą ir darbą atradau tokį gyvenimo būdo balansą be kurio nebeįsivaizduoju savo gyvenimo. Klientų pasiekti rezultatai mane dar labiau skatina tobulėti savo srityje ir visas įgytas žinias perteikti Jums!

SPECIALIZACIJA.  Asmeninės treniruotės / Treniruočių programos sudarymas / Mitybos ir maisto papildų konsultacijos / Kūno masės komponentų nustatymas.

 

'

“Žingsnis po žingsnio.. Nieko nėra neįmanoma, tik nereikia nuleisti rankų“

APIE –  sportuoju nuo pat vaikystės kiek save atsimenu. Išbandžiau daug įvairaus sporto rūšių: plaukimas, „Shotokan“ karatė, aerobika. Sportas išugdė daugelį mano charakterio savybių. Jo dėka tapau atsakinga, punktuali, ryžtinga, bet kokiais būdais siekianti savo tikslų bei komunikabili. 

IŠSILAVINIMAS – 2013 metais baigė Lietuvos sporto universitetą, įgijo visuomenės sveikatos bakalauro diplomą (specialybė „Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata“).  Kvalifikacijos kėlimo kursai „Fitness factory“ (asmeninis salės treneris I, II, III lygiai).   

PASIEKIMAI -  10 metų sportavau „shotokan“ karatė, įgytas 1dan laipsnis (juodas diržas). Aukščiausi pasiekimai: Pasaulio čempionate „kumite“ rungtyje užimta III vieta, Baltijos šalių čempionė, Lietuvos čempionė „kumite“ rungtyje bei prizininkė „kata“ ir „kumite“ rungtyse. Daugelio seminarų, kursų, apmokymų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu, mityba, taisyklinga pratimų atlikimo technika dalyvė.

MOTYVACIJA -  “Žingsnis po žingsnio.. Nieko nėra neįmanoma, tik nereikia nuleisti rankų“ – tokiu moto vadovaudamasi žvelgiu į gyvenimą. Trumpai tariant, fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena tapo mano gyvenimo būdu, tuo norėčiau „užkrėsti“ ir kitus. Motyvuoti ir padėti žengti šiuo keliu kitiems, kad kuo lengviau ir sveikiau būtų žengiami pirmieji žingsniai – mano tikslas šiame darbe.

SPECIALIZACIJA -  Asmeninių treniravimosi programų sudarymas / Patarimai sveikos gyvensenos klausimais / Sveikos mitybos konsultacijos / Grupiniai užsiėmimai / INTERVAL TRAINING 

'

Dominykas Misevičius /„Testas“ (pravardė) – asmeninis treneris / bendro fizinio parengimo treneris  

APIE. Pastabus, smulkmeniškas, komunikabilus taip gali apie mane atsiliepti kiti. Jei ko nežinosiu taip ir pasakysiu, o kitą treniruotę jau atsakymą turėsiu! Pats sportuoju nuo šešerių metų iki pat dabar, tik skirtumas tas, kad tai dariau profesionaliai, o dabar mėgėjiškai. Turiu didelį sporto žinių bagažą kuriuo galiu dalintis. Patarimus galiu duoti tiek profesionalams sportininkams, tiek mėgėjams! 7 metai plaukime ir 7 metai lengvojoje atletikoje (daugiakovė / 400m barjerinis bėgimas), dėl šių sporto šakų turiu platų požiūrį į sportą, treniruotes, krūvius, intensyvumą, testavimą. Gal todėl kolegos ir praminė mane Testu...

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras, specializacija – lengvoji atletika / IAAF 1 lygio teisėjo kvalifikacijos laipsnis. Šiuo metu 2017m. – 2019 m. gilinu žinias magistratūros laipsnio studijose ir seminaruose.

PASIEKIMAI. Jei reikėtų visus pasiekimus išvardinti, tikriausiai netilpčiau į A4 lapą. Tad pradėsiu nuo man aktualiausių ir man širdžiai mieliausių. Latvijos tarptautinėse varžybose 2011 m. užėmiau dvi 3-čias vietas, Baltarusijoje 2010 m. Bresto taurė, tarptautinėse varžybose užėmiau 9-tą vietą, Lietuvos čempionato 2011 m. 3 vietos prizininkas. Lietuvos studentų čempionatų 2012 -2014 m. nugalėtojas ir prizininkas. Esu kvalifikuotas lengvosios atletikos teisėjas, taip pat vedu paskaitas LSA (Lietuvos Sporto Asociacija) organizuojamuose kursuose.  

MOTYVACIJA. Baigęs universitetą įgavau teorinių žinių, tačiau ir toliau gilinuosi. Treniravausi daugiau nei 14 metų profesionaliai, treniravau kitus, pats treniravausi pagal naujausias treniravimosi tendencijas. Tad galiu į sportą pažvelgti iš trijų rakursų: trenerio, besitreniruojančiojo ir mokslo. Visą tai galiu apjungti į krūvą, nes kai pats esi susiduręs su teorija ir praktika - gali rasti idealiausią vidurį! Tad su mielu noru treniruoju visus ir su visais džiaugiuosi pasiektais tikslais! Jei man bus sudėtinga su Jumis, negaišinsiu Jūsų laiko ir perduosiu kitam kvalifikuotam specialistui, kuris Jumis pasirūpins!

SPECIALIZACIJA. Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Asmeninės treniruotės / Konsultacijos mitybos klausimais / Svorio mažinimas ir vidinių raumenų stiprinimas

'

APIE. Esu draugiškas, komunikabilus ir pasiruošęs padėti. Įvairiu sportu užsiimu nuo 16-kos metų, tačiau save atradau būtent sporto salėje stiprinant ir keičiant savo kūną. Per šį laiką sukaupiau daug žinių ir praktinių įgūdžių, kuriais esu pasiruošęs dalintis su savo klientais. Į sportą visada žiūrėjau kaip į malonų laiko praleidimą, tačiau suprantu, jog norint pasiekti užsibrėžtą tikslą, reikia įdėti pastangų. Taigi, jeigu treniruočių metu norite iššūkių, aš pasirengęs jums padėti.

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos sporto universitetas, sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, specializacija - kultūrizmas ir sunkioji atletika.

MOTYVACIJA. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, savo žinias gilinu seminaruose. Sportas mano gyvenimo dalis, tad visada stengiuosi tobulėti ir nestovėti vietoje.

SPECIALIZACIJA. Asmeninės treniruotės/ Individualių sporto programų sudarymas/Konsultacijos mitybos klausimais

'

,,Kuo pergalė sunkesnė, tuo didesnis laimėjimo džiaugsmas”

APIE. Esu motyvuotas, bendraujantis, kupinas energijos ir naujų idėjų, bei norintis padėti kitiems. Be galo myliu savo darbą ir gaunu iš to didelį malonumą.  Nuo jaunystės, sportas, sveika mityba ir noras tobulėti buvo ir yra mano gyvenimo ugnis, kuri motyvuoja mane ir kitose gyvenimo srityse, o man tai yra nepakartojamas jausmas. Nuolat plečiu savo žinias, ieškau naujesnių ir geresnių treniruočių būdų.  Taip pat siekiu gerinti ne tik fizinius, bet ir mitybos ypatumus. Sportas padėjo man surasti save, todėl padėsiu tai padaryti ir savo klientams.

IŠSILAVINIMAS. 2016 m. “Institute Of Technology” Verslo ir laisvalaikio bakalauro kvalifikacinis laipsnis,  sveikatingumo instruktorius bei lengvosios atletikos treneris (AI). 2014 m. Plaukimo instruktorius sertifikatas (RLSS).

PASIEKIMAI. Nuo pat mažumės dalyvaudavau sprinto bei ilgų distancijų varžybose, baseino plaukimo rungtyse, kuriose pasižymėjau ne tik kaip dalyvis, bet ir pritaikiau savo kaip trenerio žinias. Visada siekiu geriausio rezultato, todėl savo esamas žinias stengiuosi papildyti įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Turiu trenerio darbo patirties dirbant ne tik su klientais siekiančiais patobulinti savo estetinį kūno vaizdą, bet ir su negalią turinčiais žmonėmis.

MOTYVACIJA. Įvairiose gyvenimo situacijose stengiuosi būti optimistas. Sportas yra vienas iš pagrindinių mano geros nuotaikos bei energijos šaltinių. Kartu su teisinga mityba, užtektinai poilsio ir pakankamai laiko, bei mano turimomis žiniomis pasiekti užsibrėžtus tikslus bus daug lengviau.

SPECIALIZACIJA. Asmeninės treniruotės/ Treniruočių plano sudarymas/ Mitybos plano sudarymas/ Patarimai sporto, motyvacijos tema/ Maisto papildų vartojimas/ Konsultacija sveikos gyvensenos klausimais.

Asmeninis trenerio puslapis: https://www.facebook.com/LeLino-Fitness-191785704587662/

'

APIE - esu profesionalus, rūpestingas ir atkaklus treneris. Mano darbas su klientais nesibaigia sporto salėje, bet ir tęsiasi už jos ribų. Sugebu motyvuoti ir paskatinti.  Domiuosi psichologija, naujausiais moksliniais sporto ir mitybos tyrimais, pritaikau juos darbe. 10 metų patirtis Muay Thai sporte iš kurių paskutinius 5 metus buvau atsakingas už kovotojų paruošimą varžyboms.

PASIEKIMAI - 2007 m. Anglijos 67 kg Southern Area čempionas, 2011 m. Anglijos Ringmasters 67Kg turnyro  nugalėtojas, 2012 m.  Anglijos 63.5kg Thai bokso čempionas.

MOTYVACIJA - Mane motyvuoja žmogaus tobulėjimas - su kiekviena diena, su kiekviena treniruote pasiektas naujas rekordas.  Savo gyvenime padariau daug gerų ir tiek pat blogų pasirinkimų, teko išbandyti begalę visokiausių programų bei mitybos planų. Asmeniniai potyriais suteikė didžiulę patirtį, kuria norėčiau pasidalinti su jumis, kad kelionė į sveikesnį ir stipresnį save būtų kuo lengvesnė.

SPECIALIZACIJA - Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Patarimai sveikos mitybos klausimais / Lieknėjimo programų sudarymas / Jėgos ugdymas / Muay Thai.

Asmeninis trenerio puslapis:  www.facebook.com/arnasfightfit

 

'

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt