Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TVARKARAŠTIS Kalendorius

SVARBU!!! Esant didesniam grupinių treniruočių lankomumui sezono metu, treneris turi teisę paprašyti nesilankyti dviejose grupinėse treniruotėse iš eilės. Ačiū už supratimą.  

TRENIRUOKLIŲ SALĖS tvarkaraštyje galite matyti budinčius trenerius. Dėl treniruočių su asmeniniais treneriais tartis individualiai. Šiuo metu dirbantys asmeniniai treneriai: Ugnė Poškaitė, Giedrius Jaugelavičius, Ernestas Gedzevičius, Linas Pikturna. 

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ SALĖ nuo 09-23

FUNKCINIŲ TRENIRUOČIŲ SALĖ nuo 09-23

Laikas
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis

Treniruoklių salės tvarkaraštis

“.. kiekviena maziausia svajone igyvendinama! Kokie sunkus nebebutu tie patys pirmieji zingsniai link jos.. – as, kaip treneris, pazadu kad visada busiu salia!”

Išsilavinimas. Sporto klubo “Fankas” dvasia, įkūrėjas bei vadovas. Charizmatiška bei labai originali asmenybė. Mylintis žmones, gyvenimą, bendravimą ir visa pasaulį. Labai nemėgsta tų, kurie negerbia kitų, visada kovoja už teisybę, labai sąžiningas, norintis padėti kitiems.

Pasiekimai. Nuo pat mažens sportavo įvairias sporto šakas: futbolas, dziudo, fechtavimas bei sportinė aerobika. Buvęs daugkartinis Lietuvos čempionas, trijų pasaulio čempionatų dalyvis. Vienintelis savo kurso studentas, kuris Lietuvos sporto universitetą baigė vien dešimtukais. Visada domėjosi ir domisi visomis įmanomomis treniravimosi sistemomis, naujovėmis, ypač itin saugiu sportavimu bei žmonių edukacija. Stengiasi įvesti Kaune supratimą kas yra “treneris” plačiąja prasme: kad svarbu ne tik ką ir kaip sportuoti, bet daug svarbiau yra suprasti kodėl verta sportuoti. Kokybiško, atsargaus, progresuojančio bei motyvuojančio sporto ekspertas.

Motyvacija

Atsiliepimai.

Andžej - Nenuilstantis motyvacijos ir geros nuotaikos užtaisas su dideliu patirties ir žinių bagažu. Šio trenerio užsiėmimai niekad neprailgsta, pro jo akis neprasprūsta nei vienas neteisingas judesiukas, kuris galėtų pakenkti. Po treniruotės išeinu pavargęs bet su puikia nuotaika ir žiniomis kaip teisngai sportuoti, maitintis, save motyvuoti. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę pas tokį žmogų treniruotis, nes nuo tada, kai atėjau į Andžėjaus treniruotes, sportas man tapo vienu didžiausiu malonumų :)
Kornelijus Juodis

Andžej - tai žmogus treniravimui atiduodantis visą save. Per daugelį metų sukaupęs be galo didelį žinių ir patirties bagažą, juo, su neblėstančia energija, dalinasi su visais treniruojamais žmonėmis. Neesu sutikusi kito tokio nuoširdaus ir taip savo darbą mylinčio trenerio. Iki pradedant sportuoti pas Andžej buvau įsitikinus, kad sporto klubai ir grupinės treniruotės ne man. Vis kažko trūkdavo ir treniravimasis buvo greičiau prievolė, nei malonumas. Dabar net juokas ima pagalvojus, kad sportas atrodė toks tolimas. Šis treneris užkrėtė meile sportui ir sveikai gyvensenai, už ką esu be galo dėkinga. Užsidegimas, energija, geras humoro jausmas ir charizma užtikrina, kad iš kiekvienos Andžej treniruotės išeisit pavargę, bet su plačia šypsena.
Milda Talalaitė

Fanke sportuoju dešimti metai ir galiu drąsiai pasakyti- pats geriausias treneris. Kompetetingas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį ir besidalinantis ja su žmonėmis, kuriems įdomu sveika mityba, tobula sportavimo technika, sveikatingumas ir būdai kaip pasiekti norimų rezultatų. Reiklus, bet teisingas. Reikalauja pirmiausiai iš savęs, paskui iš kitų. Pavyzdys kaip reikia sportuoti ir siekti rezultatų. Savo charizma, energija ir nerealiu humoro jausmu nepaliks abejingų. Po sunkios darbo dienos išeisi laimingas ir pasikrovęs puikių emocijų. Esu dėkinga šiam treneriui už įdėtą širdį kiekvienos treniruotės metu. Tai yra neįkainojama.
Aušra Rutkauskaitė

Norėčiau  parašyti atsiliepimą apie Andžėjaus treniruotes.

Esu labai patenkinta ir laiminga, kad prieš beveik metus laiko pradėjau lankytis sporto klube Fankas. Nei akimirkos nesigailėjau savo sprendimo. Mane palydi šypsenos ir gera nuotaika vos tik pravėrus duris. Ar tai ne nuostabu ?  Kai treneris užlipa ant pakylos ir užgroja melodija visos blogos mintys pasimiršta. Ir tada pagalvoji  O DABAR TAI BUS! Ir buna, ir dar kaip buna! Pradžioje buna sunku, tikrai sunku, bet kai matai aplink tave nepasiduodančius nuovargiui žmonės, negali sustoti. Pakeli galva ir atrodo, kad treneris žiūri į tave ir tiki tavim, tad ir pats pradedi savim tikėti, kad gali, kad sugebėsi ir nera nieko neiveikiamo.

Norėčiau padėkoti Andžėjui už nuostabias treniruotes, geras akimirkas ir už didelį dėmesį.
Edita Urbanavičiūtė

Sveiki! Sporto klube Fankas esu dar tik trečias mėnuo, tačiau šis sporto klubas man tapo lyg antrieji namai - vieta, į kurią visada norisi sugrįžti vėl ir vėl. Labai norėčiau padėkoti treneriui Andžėj už ,,Cardio and Body training" treniruotes. Jos tikrai nerealios! Prieš kiekvieną jų jaučiu lyg manęs lauktų mažytis iššūkis, kurį visuomet įveikiu tik Jūsų, Andžėj, pagalba. Nuostabi atmosfera treniruotės metu, Jūsų entuziazmas, noras padėti, tobula choreografija. Labai viliuosi, kad šios treniruotės liks ir toliau. AČIŪ JUMS LABAI LABAI!!! 
Laura Liucvaikytė

Žinot, senokai teko matyti tokį žmogų, kuris beprotiškai myli savo darbą. Kartais, treniruočių metu, stebiuosi iš kur semtis tiek motyvacijos ir kaip atrasti savyje šitiek jėgų. Tai neeilinis, turintis labai stiprią teigiamą aurą bei puikiai išmanantis savo profesiją treneris. 
Žinot kuomet supratau, koks tai iš tiesų treneris? Kai sutiktiems pažįstamiems gatvėje pasakiau, jog einu į sporto klubą "Fankas" ir dar pridūriau, jog ten labai fainas treneris, kuris veda BODYPUMP treniruotes (tuomet dar nežinojau, kad tai Andžej, kaip ir, galbūt, dalis tų, kurie dabar skaito mano atsiliepimą). Ir žinot ką mano pažįstami atsakė? Tai taip, Andžej'us geriausias treneris Kaune, žinau, kad ir iš Šilainių ir kitų tolimų rajonų žmonės čia sportuoja vien dėl to, kad Andžej BODYPUMP treniruotes veda! Jis nerealus treneris! 
Tuomet ir supratau, kad papuoliau tikrai į geras rankas! 

Ieva Juknaitė

Vertinu Andžejų ne tik dėl gerų treniruočių, bet ir dėl sveikatą stiprinančios ir nuo daugelio ligų apsaugančios natūralios mitybos principų diegimo. Treneris užsiėmimų metu protingai reguliuoja krūvius, kad stiprintume, o ne žalotume savo širdį. Teko sportuoti pas įvairius trenerius, bet Andžejų išskirčiau kaip aukštesnio sąmoningumo, kuris savo patirtimi nuoširdžiai dalinasi su visais "fankiečiais". Patys užsiėmimai labai pozityvūs ir sukelia geras emocijas :)
Aleksandras

Treneris suteikiantis daug motyvacijos. Jo kalbėjimas, pamokymai ar pastabos priverčia susimąstyti, nebedaryti klaidų kaip anksčiau, gyventi sveikiau, sportuoti dėl savo geros savijautos, sveikatos. Sportuoti tampa lengviau, kai žmogus sugeba pasiekti kitų žmonių mastymą, pakeisti tą mąstymą, kai įkvepia. O kažkada atrodė tai neįmanoma, bet su treneriu Andžėj nieko nėra neįmanomo. Riekia tik ateiti ir pradėti. 
Dovilė Stankutė

Esu lankiusi daug sporto klubų ir mačiusi daug trenerių, bet dar niekada nebuvau sutikusi tokio kaip Andžėjus. Vos po pirmos treniruotės išėjau pasišokinėdama, pasiėmiau telefoną į rankas ir puoliau skambinti vyrui, nes turėjau kažkam išlieti savo įspūdžius. Mano akimis jis yra tobulas treneris - nuoširdžiai atsidavęs sportui, labai šiltas žmogus, per treniruotes suteikia LABAI daug informacijos, na nereikia net sakyti, kad užveda sportuoti ir kas svarbiausia, ne tik sportuoti, bet ir propoguoti sveiką gyvenseną. Treniruotės metu bendrauja su sportuojančiais, matosi, kad nuoširdžiai nori padėti pasiekti norimų tikslų. Patinka man ir tas, kad pajuokauja, motyvuoja. Jo dėka pradėjau myleti sportą, mėgaujuosi kiekviena treniruotės minute. Kas keisčiausia, kad kuo sunkesnės treniruotės, tuo labiau jos man patinka, prakaitas bėga upeliais, o tu galvoji - JĖGA!! Ačiū!
Greta Sabaliauskienė

Iš visų trenerių, su kuriais man yra tekę dirbti, Andžėjus yra techniškai stipriausias ir pedagogiškiausias. Jis ne tik paaiškina, kaip atlikti pratimą, bet taip pat parodo kitas pratimo atlikimo galimybes bei paaiškina šio pratimo naudą. Jo treniruotėse niekados netrūksta patarimų ne tik, kaip sportuoti šioje treniruotėje, bet kokias dar treniruotes rinktis, kokį aktyvumo lygį palaikyti, kaip sveikai maitintis, supažindina su naujausiais duomenimis apie sportą ir mitybą. Jei kam nors kyla klausimų, visados maloniai pataria ir pasiūlo problemos sprendimo būdą. Dar viena svarbi šio trenerio savybė - treniruotėse niekados netrūksta gero humoro :) 
Rasa Sederevičiūtė

Visada malonu sportuoti treniruotėse, kurias veda profesionalus, reiklus, tačiau įkvepiantis treneris, atsidavęs sportui, turintis begalę žinių apie efektyvią ir saugią sporto techniką, mitybą bei geranoriškai jomis besidalinantis. Visa tai ir daugiau puikiai tinka apibūdinti Andžej. Jo treniruotėse sukuriama puiki atmosfera motyvuoja siekti daugiau bei nesustoti, kai būna tikrai sunku.
Tadas Vaicekauskas
 


 

 

'

"Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

APIE –  Aktyvus sportas - neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo pat vaikystės: iš pradžių tai buvo plaukimo mokykla ir sportiniai šokiai, vėliau susidomėjau fitnesu ir aerobika. Grupinius užsiėmimus vedu nuo 18-kos metų ir nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be sporto ir šokių. Esu daugybės seminarų ir konvencijų Lietuvoje dalyvė. 2014 m. įgyjau Zumba Basic Steps licencija. Esu energijos užtaisas ir esu pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

IŠSILAVINIMAS – 2012 m. įgytas teisės bakalauro laipsnis; 2014 m. įgytas teisės magistro laipsnis.

PASIEKIMAI – 2014 m. Jėgos ištvermės ugdymas (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Laipiojimo (step) aerobika (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Zumba Basic Steps level 1 licencija (Zumba Fitness, LCC, Londonas). Kiti seminarai ir konvencijos: 2006 m. Nike konvencija, 2007 m. Euro fitness fiesta, 2008 m. Reebok aerobics session, 2008 m. Vichy aerobikos konvencija, 2013 m. Fitness factory konvencija Seasons, 2013 m. Nike konvencija, 2014 m. Nike treniruočių diena, 2015 m. Eurowellnessday, 2015 m. Nike treniruočių diena.

MOTYVACIJA – "Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

SPECIALIZACIJA –  Grupiniai užsiėmimai /  STEP treniruotės / Functional / Body Fitness / Kalanetika 

'

Daina Jankauskienė - sportą kaip hobi atrado gana vėlai, dar studijuodama universitete. Tačiau jau spėjo sudalyvauti daugelyje konvencijų ir sporto renginių. Vienas įsimintiniausių - Švedijoje vykęs Les Mills sporto renginys "Super Saturday", kuriame dalyvavo kartu su sporto klubo "Fankas" treneriais. Čia vienu metu sportavo tūkstančiai sporto gerbėjų. Tai įkvėpė Dainą dar labiau domėtis sportu ir būti sportiškoje aplinkoje. Su šypsena ir gera nuotaika pasitinka naujus mūsų klubo narius, ir kaskart vis labiau džiaugiasi matydama kiek daug jaunų ir energingų žmonių, su dideliu noru teisingai ir kryptingai sportuoti, renkasi "Fanką"! Gera nuotaika ir puikiai praleistas laikas čia garantuojamas! 

'

APIE. Sportas šalia manęs nuo tos dienos, kai mama nuvedė į sportinių šokių treniruotę. Po ilgų metų šokimo nuspręndžiau ir toliau savo gyenimą sieti su sportu. Ir štai  - šiandien aš zumboje. Trykštu energija,gera nuotaika, esu atsakinga ir pareiginga. Mano siekis treniruotėse, kad kiekvienas iš Jūsų pasijustumėte žvaigžde, kad iš treniruotės išeitumėte pilni pasitikėjimo ir svarbiausia – su šypsena veide. Sportuokime linksminantis, tiksliau šokant ;)

IŠSILAVINIMAS. 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija.  2012 metais įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis

PASIEKIMAI. Prizinės sportinių šokių vietos, grupinių užsiėmimų instruktorė sporto klubuose „OAZĖ“, „TOP DANCE“. 2009m įgyta STEP I-II-III licenzija, 2016 m. įgyta zumbos kvalifikacija.

MOTYVACIJA. Gyvenime turime daryti tik tai, kas verčia mus šypsotis ir judėti pirmyn. Nuolatinis  tobulėjimas ir naujų tikslų siekimas turi lydėti kiekvieną iš mūsų. Mano tikslas yra šokis.  Tai yra gėris, kuriuo noriu dalintis su kiekvienu iš Jūsų.

SPECIALIZACIJA. ZUMBA - tai  lotynų amerikos ritmų įkvėpta fitneso rūšis, kuri apima lotynų ir tarptautinę muziką bei šokio judesius, siekiant sukurti dinamišką, jaudinančią, neįprastą ir veiksmingą fitneso (sveikatingumo) programą. Treniruotės metu derinami greitesni  ir lėtesni ritmai, kurie tonizuoja ir stiprina kūną, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą bei stiprina visas raumenų grupes.

'

Ar gali būti tikresnė joga, nei joga kartu su jogos mokytoju iš pačios Indijos. Anant Thapliyal atvyko į Kauną studijuoti sporto vadybos specialybės ir dega labai dideliu noru perduoti savo jogos žinias bei praktiką mūsų klubo nariams. Pats treneris yra kilęs iš Rishikesh miesto Indijoje, kuriame ir kilo pati jogos filosofija bei pradmenys. Anant tuo ir skiriasi nuo europiečių jogos mokytojų, kadangi sugeba perduoti tą tikrąjį “indiškąjį” jogos prieskonį. Kaip pats Anant sako - “aš Jus išmokysiu tikro kūno bei minčių atsipalaidavimo, pajusite tikrą jogos naudą, papasakosiu ir apie jogos klaidas, kurias daro daugelis “savamokslių” jogos trenerių, norinčius išmokysiu medituoti bei teisingai kvėpuoti – tai pagrindas gerai koncentracijai bei darbingumui”.

'

Daugiametė sporto klubo "Fankas" fanatiška gerbėja bei narė. Prisijungė prie personalo komandos, nes nori būti naudinga mylimam klubui ir sieja su juo savo sportinės veiklos planus. Neįsivaizduoja savęs be šokių ir aerobikos. Begalės šokių seminarų bei aerobikos konvencijų dalyvė. Per gyvenimą visada juda su pakilia nuotaika, drąsiai improvizuodama. Geranoriškai padeda visiems, norintiems patobulinti koordinaciją bei ritmo pojūtį.

'

AGNĖ KELAITYTĖ  – Asmeninė trenerė

APIE MANE – Treniruoklių salėje atradau save. Vaikystėje išbandžiau krepšinį, gatvės šokius, tačiau apsilankiusi treniruoklių salėje supratau, kad noriu joje būti visą likusį gyvenimą. Tai, kas iš pradžių buvo tik malonumas ir būdas aktyviai leisti laisvalaikį, ilgainiui peraugo į specialybę. Puikiai atsimenu, kaip nedrąsu pirmą kartą prieiti prie treniruoklio, todėl noriu kiekvienam parodyti, jog gerinti sveikatą ar fizinę būklę gali būti malonumas, o ne kančia.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentė, specializacija – sveikatingumas ir asmeninis treniravimas.

MOTYVACIJA – „Vakar – svajonė, šiandien – tikslas, rytoj – realybė“. Šiuos žodžius man nuolat kartodavo mano treneris ir išmokė, jog kiekviena svajonė gali tapti realybe, jei išsikeliame tikslus ir kantriai jų siekiame. Noriu padėti kiekvienam eiti savo svajonių link ir kiekviena kartu pasiekta maža pergalė man yra didžiausias postūmis pirmyn.

 

'

Tomas Paulauskas – sveikatingumo treneris.

Apie mane – stipriausia mano savybė yra „Drąsa būti netobulu“, tai reiškia, kad esu asmenybė, kuri nebijo klysti ir mokosi iš to. Sportuoti pradėjau vaikystėje, lankiau daug sporto būrelių: krepšinis, futbolas, liaudiški šokiai, lengvoji atletika bei rankinis (5 metai), iš kurių įgavau nemažai patirties. Pastaruosius trejus metus į sportą pradėjau žiūrėti iš kitos pusės ir jo pagalba siekiu ne profesionalių rezultatų, o sveikatos gerinimo bei palaikymo. Todėl save labiau norėčiau vadinti sveikatingumą propaguojančiu asmeniniu treneriu. Nes tik sveikame kūne - sveika siela. Taip pat esu karys – savanoris, todėl tokios savybės kaip: disciplina, punktualumas bei pasitikėjimas savimi, nėra svetimos. Be to esu: nuoširdus, sąžiningas, linksmas ir pozityvus.

Išsilavinimas – Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas (LSMU) Veterinarinės medicinos magistras, 3 kursas. 2018 m. baigiau Lietuvos sporto akademiją ir įgijau Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą.

Motyvacija – kiekvienas Jūsų klausimas skatina mane mokytis ir ieškoti atsakymų. Papildomi kursai bei asmeninės paieškos veda tobulėjimo link.

Specializacija – asmeninių treniruočių programų sudarymas / asmeninės treniruotės / fizinių ypatybių lavinimas / širdies bei kraujagyslių sistemos stiprinimas / riebalų deginimas / giliųjų raumenų stiprinimas.

'

APIE. 

'

"Kiekvienas mes turime galimybę padėti sau, tereikia tikėti savimi" 

APIE - pirmą kartą jogą išbandžiau prieš devynerius metus ir nuo tada ji yra mano gyvenime. Pačiai teko įsitikinti posakiu, kad sportas - sveikata. Reguliariai praktikuojant jogą pamiršau, ką reiškia nugaros skausmai, judesiuose atsirado laisvė, o balansavimo asanos padėjo išsiugdyti gerą koordinaciją. Bet svarbiausia, kad pasikeitusi kūno savijauta padėjo aiškiau suprasti save, nuraminti protą. Supratau, kad noriu ir galiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems.  

IŠSILAVINIMAS - 2009 metais įgytas KTU ekonomikos bakalauro laipsnis. 2017 metais baigti tarptautiniai Sivananda Yoga Vedanta Centre organizacijos jogos mokytojų kursai. 

SPECIALIZACIJA - jogos užsiėmimai 

'

APIE - kiek save prisimenu, tiek esu neatsiejama nuo sporto- plaukimas, krepšinis, show dance šokiai, krepšinio palaikymo šokėja, kapoeira, Tai Chi, Pilatesas, pusė gyvenimo paskirta meilei žirgams ir jojimui, treniruoklių salė, ir t.t... Turbūt net būtų sunku viską išvardinti ir prisiminti, visada mėgau išbandyti naujas, aktyvias veiklas, mėgau ekstremalius hobius, aukštį, atidaviau save kineziterapijai, o į gyvenimą atėjus sąmoningumui, atradau jogą ir NirvanaFitness® bei didžiulį norą tuo gėriu dalintis su kitais. Visada sakiau, kad bet kokios problemos ir ligos pirmiausia kyla mūsų pačių galvoje ir bet kokie veiksmai, kurie padėtų mums su jomis susitvarkyti turėtų prasidėti būtent ten. Toks ir mano tikslas- padėti žmonėms pažinti ir auginti save per mitybą, judesį ir sąmoningumą. Tikiu, kad treneris turi ne tik išmokyti žmogų pamilti sportą, bet pirmiausia atrasti meilę sau, meilę gyvenimui. Tada sportas ateina savaime, kaip vienas iš gyvenimo malonumų. Atraskime tą malonumą kartu!

IŠSILAVINIMAS – oro jogos mokytojos sertifikatas, NirvanaFitness® instruktorės sertifikatas, 2017 metais įgijau žirgininkystės verslo darbuotojo specializaciją, 2019 metais įgysiu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto kineziterapijos bakalaurą.

PASIEKIMAI – daugkartiniai laimėjimai žirgų varžybose bei šokių konkursuose. 2016 metais „Shiatsu- miofascialinio atpalaidavimo ir trigerinių taškų masažo“ sertifikatas, 2017 metais baigiau mokymus „Dubens dugno raumenys: kineziologija, disfunkcijos ir lavinimo metodai“. Taip pat daugybė kitų seminarų, konferencijų, kursų bei knygų tiek sporto, tiek kitose žmogaus pažinimo srityse, niekada nesustoju augti ir tobulėti.  Kartu su komanda organizuoju sąmoningumo seminarus bei stovyklas, padedu žmonėms atgauti judėjimo funkciją po traumų bei kitų organizmo funkcijų sutrikimų. Tačiau didžiausias pasiekimas man- žmonių pokyčiai ir šypsenos.

MOTYVACIJA - Nežadėk, nelauk rytojaus, rytojaus niekam nereikia. Visos didžiausios kelionės prasideda nuo pirmo žingsnio. Ženk jį šiandien, dabar. Nėra geresnių ar blogesnių už Tave. Nepamiršk to. Nepamiršk gyventi. Eik ir daryk. Kad kalbėtų veiksmai, o ne žodžiai tušti.

'

APIE. Esu Otonas Klimavičius  - grupinių užsiėmimų, treniruoklių salės bei asmeninis treneris ir noriu Jums pasiūlyti savo žinias, įgūdžius bei entuziazmą! Darbo vieta man nėra tik tuščia erdvė, kurioje darbo valandas skaičiuoju sekundžių tikslumu, bet dirbu mėgiamą darbą tik tokiam sporto ir sveikatingumo klube, kurio vidinė atmosfera yra jauki, maloni bei motyvuojanti. "Fanke" tikuosi save realizuoti, augti, tobulėti bei stengtis padėti klubui tapti vienu iš geriausių mieste. 

IŠSILAVINIMAS. LSU treniravimo sistemų Bakalauras ir visuomenės sveikatos ir FA Magistras. 

PASIEKIMAI.  • Trenerio darbą dirbu jau beveik 5 metus (grupinių treniruočių instruktorius, asmeninis treneris, treniruoklių salės treneris);
             • Esu baigęs trenerio bakalauro studijas (LSU);
             • Taip pat, tęsiau mokslus visuomenės sveikatos specialisto magistro studijose (LSU);
             • Šiuo metu tobulinu save Active training rengtuose GTM (grupinių treniruočių su muzika) kursuose (po kurių būsiu įtrauktas į "EREPS" duomenų bazę, kaip kvalifikuotas tarptautinis GTM instruktorius);
             • Taip pat, „Active training“ sveikatingumo instruktoriaus kursuose (po kurių būsiu įtrauktas į „EREPS “duomenų bazę, kaip kvalifikuotas tarptautinis treneris);
             • Esu išsilaikęs TRX pakabinamų sistemų instruktoriaus kursus, kurie man suteikia galimybę būti sertifikuotu tarptautiniu TRX diržų instruktoriumi;
             • Studijų metu atlikau naudingą praktiką Ispanijoje,  „Merino Gymnas“ sporto klube 

MOTYVACIJA. Jei ieškote grupinių treniruočių instruktoriaus, kurio tikslas – įtraukiančios, naudingos ir įdomios treniruotės, žmogaus, kuris dega noru dirbti su žmonėmis, myli savo darbą, siekia visada tobulėti ir padėti - tai jūs jau tokį radot dabar :) 

SPECIALIZACIJA. Grupinių užsiėmimų instruktorius / Treniruoklių salės treneris / Asmeninis treneris

'

GIEDRIUS JAUGELAVIČIUS – asmeninis treneris / bendro fizinio parengimo treneris

www.asmeninistreneriskaune.lt 

APIE MANE – daugiau nei 11 metų trenerio darbo patirties. Esu griežtas, reiklus, su stipriu humoro ir sarkazmo jausmu. Neatsakytų klausimų nepalieku. Testuoju, susirenku informaciją apie sveikatą, apžiūriu vizualiai ir nusprendžiu kas klientui geriausia. Būtent todėl ir esu profesionalas, nes Tu mane dėl to ir renkiesi! Mėgstu klientus su „bėdomis“ (netaisyklinga laikysena, skausmai nugaroje, viršvoris ir t.t.), bet dar labiau mėgstu „bėdas“ pašalinti ir grąžinti klientui brangiausią turtą – sveikatą. Sportuoju profesionaliai, dalyvauju varžybose – keliu sau didelius tikslus, kuriuos pasiekti noriu būdamas visiškai sveikas ir nesusitraumavęs.

IŠSILAVINIMAS - Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija – bakalauras, KTU Technikos kolegija – bakalauras. Nuolat gilinu žinias tiesiogiai susijusias su trenerio darbu.

PASIEKIMAI – Lietuvos jaunių Muay Thai visečempionas, daukartinis Lietuvos Hip-hop čempionas, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas P90X® ir Insanity® treneris. IFBB kultūrizmo ir kūno rengybos varžybose Lietuvoje, Vyrų „Fit model“ kategorijoje 2 vieta. Rašau straipsnius ir patarimus į www.grazuskunas.lt blogą bei laikrasčius.  

MOTYVACIJA – Ką darai, daryk gerai arba nedaryk visai! Ilgus metus dirbau karių fizinio rengimo instruktoriumi, krepšinio komandos fizinio rengimo treneriu. Viskam reikalingas laikas, kad darbą atlikti tobulai, tad šiuo metu renkuosi asmeninio trenerio karjerą. Nuolat skaitau, dalyvauju profesinio tobulinimosi kursuose. Ieškau mokslinio pagrįstumo pratimų atlikime. Turiu pakankamai patirties ir žinių, kad padėčiau Tau sukurti Tavo svajonių kūną. 

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės / Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Konsultacijos mitybos klausimais / Riebalinio audinio mažinimas (raumeninės masės auginimas) ir vidinių raumenų stiprinimas

'

Žinai ko nori, tačiau nežinai nuo ko pradėti? Jauti jog klausimų daugiau nei atsakymų?Patikėk, būtent nuo to pradėjau ir aš..!! 

APIE. Nuo pradinių klasių lengvoji atletika ir krepšinis, vėliau sporto klubai ir darbas su asmeniniais treneriais.. Tada LKA sveikatingumo instruktorės licenzija. Esu visiška knygomanė, daug skaitau ir pati praktikuoju. Mėgstu mesti sau iššūkius ir ekspermentuoti. Išbandinėju įvairias dietas, riebalų degintojus, angliavandenių blokatorius. Puikiai atskiriu kas tiesa, o kas yra melas. Vedu savo kūno analizės kontrolę. Bandau apgauti metus ir dalyvauju savo gyvenimo projekte #deivėsnesensta.
Taip pat vedu vegetarinio ir žalio maisto kursus, bei padedu realizuoti svajones. 

MOTYVACIJA. Jei esi subrendęs pokyčiams, motyvuotas, tačiau trūksta žinių ir palaikymo, išdrįsk žengti pirmą žingsnį. O aš pažadu padėti tau pagerinti širdies ir kvėpavimo sistemos būklę, padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, išlavinti lankstumą, subalansuoti kūno riebalų ir raumenų santykį. O taip pat, parinkti naudingus vartoti maisto papildus bei padėti teisingai pasiskaičiuoti reikalingų kalorijų kiekį bei maistingas medžiagas.

Tik iš stipraus gimsta stiprus..

'

Dominykas Misevičius /„Testas“ (pravardė) – asmeninis treneris / bendro fizinio parengimo treneris  

APIE. Pastabus, smulkmeniškas, komunikabilus taip gali apie mane atsiliepti kiti. Jei ko nežinosiu taip ir pasakysiu, o kitą treniruotę jau atsakymą turėsiu! Pats sportuoju nuo šešerių metų iki pat dabar, tik skirtumas tas, kad tai dariau profesionaliai, o dabar mėgėjiškai. Turiu didelį sporto žinių bagažą kuriuo galiu dalintis. Patarimus galiu duoti tiek profesionalams sportininkams, tiek mėgėjams! 7 metai plaukime ir 7 metai lengvojoje atletikoje (daugiakovė / 400m barjerinis bėgimas), dėl šių sporto šakų turiu platų požiūrį į sportą, treniruotes, krūvius, intensyvumą, testavimą. Gal todėl kolegos ir praminė mane Testu...

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras, specializacija – lengvoji atletika / IAAF 1 lygio teisėjo kvalifikacijos laipsnis. Šiuo metu 2017m. – 2019 m. gilinu žinias magistratūros laipsnio studijose ir seminaruose.

PASIEKIMAI. Jei reikėtų visus pasiekimus išvardinti, tikriausiai netilpčiau į A4 lapą. Tad pradėsiu nuo man aktualiausių ir man širdžiai mieliausių. Latvijos tarptautinėse varžybose 2011 m. užėmiau dvi 3-čias vietas, Baltarusijoje 2010 m. Bresto taurė, tarptautinėse varžybose užėmiau 9-tą vietą, Lietuvos čempionato 2011 m. 3 vietos prizininkas. Lietuvos studentų čempionatų 2012 -2014 m. nugalėtojas ir prizininkas. Esu kvalifikuotas lengvosios atletikos teisėjas, taip pat vedu paskaitas LSA (Lietuvos Sporto Asociacija) organizuojamuose kursuose.  

MOTYVACIJA. Baigęs universitetą įgavau teorinių žinių, tačiau ir toliau gilinuosi. Treniravausi daugiau nei 14 metų profesionaliai, treniravau kitus, pats treniravausi pagal naujausias treniravimosi tendencijas. Tad galiu į sportą pažvelgti iš trijų rakursų: trenerio, besitreniruojančiojo ir mokslo. Visą tai galiu apjungti į krūvą, nes kai pats esi susiduręs su teorija ir praktika - gali rasti idealiausią vidurį! Tad su mielu noru treniruoju visus ir su visais džiaugiuosi pasiektais tikslais! Jei man bus sudėtinga su Jumis, negaišinsiu Jūsų laiko ir perduosiu kitam kvalifikuotam specialistui, kuris Jumis pasirūpins!

SPECIALIZACIJA. Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Asmeninės treniruotės / Konsultacijos mitybos klausimais / Svorio mažinimas ir vidinių raumenų stiprinimas

'

APIE - Vaikystėje sportas manęs visiškai netraukė, tačiau viskas pasikeitė kuomet pradėjau eiti į krepšinio mokyklą, kurią lankiau 7 metus. Tačiau nepavykus tapti profesionalu sporto neapleidau ir pradėjau lankyti sporto salę ir krepšinį žaisdavau megėjiškai. Šiuo metu aktyviai užsiemu yogos praktika bei atlieku pratimus su savo kūno svoriu. Augalinės kilmės mityba maitinuosi du metus. Specializuotis į šią sritį pradėjau prieš metus laiko: dalyvauju tarptautinėse konferencijose, studijuoju mokslinę literatūrą ir knygas, pastoviai bendrauju su šios srities profesionalais iš viso pasaulio.

IŠSILAVINIMAS - Sveikatos edukologijos bakalauro studijos; specializacija- visuomenės sveikata, įgyta pedagogo kvalifikacija. Tęsiu magistro studijas visuomenės sveikatos vadybos programoje.

MOTYVACIJA – Mityba tai nėra tik trumpalaikė priemonė skirta pasiekti norimą rezultatą. Maistas kurį valgome - tai mūsų gyvenimo atspindys ir nuo mūsų pasirinkimo priklausys ar tai bus vaistas, ar nuodas.

SPECIALIZACIJA - mitybos planų sudarymas / konsultacijos sveikos mitybos klausimais / mitybos įpročių keitimas  


 

'

Rita Michmel - sporto klubo “Fankas” marketingo vadovė.  Visada sąžininga, santūri, mėgstanti  atlikti užduotis su meile ir iki galo. Žingeidi, atsakinga, nuolat besitobulinanti įvairiuose seminaruose, bei pritaikanti savo žinias “Fanke”.  Visada pasiruošusi atsakyti į iškilusius “Fanko” narių klausimus, derina “Fankas”  personalo klausimus, sprendžia įvairias problemas.  Jos tikslas – kad apie “Fanką”  žinotų ne tik kaip apie sporto klubą, bet kaip ir apie “antrus namus” daugeliui sportuojančių. 

'

Vilija  – Kauno kolegijos Verslo vadybos studentė.  Sporto klubas „Fankas“ tapo lyg antri namai. Sužavėjo šokiai ir jėgos treniruotės, ypatingai pamilo BODYPUMP treniruotes. Vilija  prisijungė prie  „Fanko“  komandos ir šiuo metu dirba  administracijoje. Stengiasi lygiuotis į vyresnius kolegas, noriai perima iš jų patirtį. Niekada nebijo naujovių, nes tik pažangiausios inovacijos įneša į kasdienybę šviežio oro ir skatina siekti tobulumo. Akcentuoja, kad gražus kūnas – tai ne tik privalumas, bet ir dovana pačiam sau. Džiugiai pasitinka kiekvieną naują mūsų klubo narį, padrąsina ir svarbiausia, suteikia visą reikalingą informaciją.

'

APIE –  draugiška, profesionali, paslaugi ir be galo savo darbą mylinti trenerė. Esu įsitikinusi, kad sportas gali suteikti ne tik estetinę kūno išvaizdą, tačiau ir gerą nuotaiką, traumų ir ligų prevenciją, taisyklingą laikyseną ir bendrą sveikatos būklės pagerėjimą. Nuolat domiuosi treniravimosi būdais ir nauda, sveikos mitybos niuansais ir stengiuosi, kad klientai būtų motyvuoti ir suprastų, kodėl verta sportuoti. Visus pasitinku su šypsena ir trykštu entuziazmu padėti kitiems.

IŠSILAVINIMAS –  Vilniaus universiteto (VU) ekonomikos bakalauras / 3 EKS (Europos kvalifikacijų sąrangos) lygio sertifikuota sveikatingumo instruktorė

PASIEKIMAI – Esu viena iš nedaugelio lietuvių trenerių, įtrauktų į Europos sveikatingumo profesionalų registrą EREPS (The European Register of Exercise Professionals), t.y. turima trenerės kvalifikacija yra užtikrinta pagal oficialius Europos standartus. Ir toliau nuolat atnaujinu bei plečiu savo žinias ir nepraleidžiu nei vienos galimybės tobulėti savo profesinėje srityje.

MOTYVACIJA – Skirtingai nei kiti treneriai, su sportu nuo mažumės visai nedraugavau. Pradžioje  buvau tokia pat „žalia“, kaip ir visi naujokai, tačiau savo pačios užsispyrimo, žingeidumo ir fanatiško potraukio sportui dėka  iš esmės pakeičiau tiek savo išvaizdą, tiek gyvenimo būdą. Didžiausia mano motyvacija yra ta, jog galiu motyvuoti savo klientus siekti didelių pokyčių ir išmokyti į sportą žiūrėti taip, kad į treniruotes klientai eitų ne dėl pareigos, o dėl pasitenkinimo.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės / Asmeninės treniruočių programos / Mitybos rekomendacijos / Antropometriniai matavimai / Konsultacijos sveikos gyvensenos klausimais /  Riebalų masės mažinimas / Raumeninės masės auginimas / Raumenų disbalanso korekcijos / Traumų prevencija

'

AISTĖ DARGEVIČIŪTĖ - asmeninė trenerė.

APIE MANE - nauji iššūkiai, tai kas mane įkvepia ir padeda tobulėti. Todėl gyvenime išbandžiau daug įvairių sporto šakų nuo stalo teniso iki dziudo. Tačiau niekaip neatradau tokios sporto šakos, kuri tobulai man patiktų ir tiktų iki tol, kol pirmą kartą apsilankiau treniruoklių salėje. Ten nuėjus taip ir nebeišėjau, nes atradau ne tik štangas,svarmenis ir treniruoklius,atradau būdą tobulinti judesius, galimybę įtraukti kelių sporto šakų elementus bei stiprinti pasitikėjimą savimi.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) 3 kurso studentė, specializacija - sveikatingumas ir asmeninis treniravimas.

PASIEKIMAI - dalyvauju įvairiose seminaruose susijusiuose su testavimais, fizinių galimybių gerinimu bei viskuo, kas susiję su fiziniu aktyvumu.

MOTYVACIJA - Kiekvieno kliento siekiami rezultatai,man naujas iššūkis, kurį įveiksime kartu ir užsibrėšime naujus tikslus. Man svarbiau kokybė nei kiekybė. Tai reiškia, kad man tikrai nepritrūks nei kantrybės, nei užsispyrimo išmokyti teisingo judesio. Kadangi, vis dar studijuoju ir universitete, įgaunu naujausių žinių, labai noriu jomis pasidalinti, pritaikyti jas praktikoje bei kartu džiaugtis pasiektais rezultatais.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės/Treniruočių planų sudarymas.

'

APIE -  Sportas neatsiejama mano gyvenimo dalis, sportuoti pradėjau dar būdamas septynerių metų. Pamenu, jei kas paklausdavo kokia mano mėgstamiausia pamoka, juokdamasis visada atsakydavau, jog kūno kultūra. Per paskutinius 15 metų esu lankęs daugybę sporto šakų, todėl esu susidūręs su begale skirtingų nuomonių apie treniravimą, koks jis tūrėtų būti. Ko iš to išmokau? Tai, kad tokio dalyko, kaip vienintelis efektyvus treniravimosi būdas ar metodas, kuris tiktų kiekvienam, tiesiog nėra. Laikau save „open minded“ (plačių pažiūrų) kas sieja sportą ir ne tik,  kadangi žinau, jog ne mano vieno nuomonė gali būti teisinga ir visada įdomu išgirsti ir kitas versijas, metodus, nuomones, būdus, taip pritaikant įgytas žinias kiekvienam klientui individualiai siekiant maksimalių rezultatų. Trumpai tariant, turiu nemažą sporto žinių bagažą kuriuo su malonumu norėčiau dalintis ir su kitais.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras.

MOTYVACIJA – Sportas buvo ir yra mano mėgstamiausias užsiemimas, todėl apsispręsti, kur studijuosiu, nebuvo sunku. Baigęs universitetą įgavau ne tik teorinių bet ir nemažai praktinių žinių, nuolatos stengiuosi tobulėti ir mokytis ir galiu pasakyti, kad mokymasis dar tik prasidėjo. Paklausus kaip neprarandu motyvacijos sportuoti, atsakau, kad į savo kūną žiūriu kaip į projektą ir visada fitnesą palyginu su skulptoriaus skulptūra, kuri prasideda nuo vizijos, paskui suformuojamas kūnas ir galiausiai ryškinamos mažiausios detalės. Taigi, norint turėti svajonių figūrą, būtina turėti viziją, tikslą, nusiteikimą, užsispyrimą ir įdėti daug nuoširdaus darbo. Per vieną dieną gal ir nepasikeisite, bet būsite viena diena arčiau savo tikslo nei buvote vakar.

SPECIALIZACIJA – Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Asmeninės treniruotės / Konsultacijos mitybos klausimais / Svorio mažinimas ir vidinių raumenų stiprinimas / Raumenų masės didinimas

'

,,Kuo pergalė sunkesnė, tuo didesnis laimėjimo džiaugsmas”

APIE. Esu motyvuotas, bendraujantis, kupinas energijos ir naujų idėjų, bei norintis padėti kitiems. Be galo myliu savo darbą ir gaunu iš to didelį malonumą.  Nuo jaunystės, sportas, sveika mityba ir noras tobulėti buvo ir yra mano gyvenimo ugnis, kuri motyvuoja mane ir kitose gyvenimo srityse, o man tai yra nepakartojamas jausmas. Nuolat plečiu savo žinias, ieškau naujesnių ir geresnių treniruočių būdų.  Taip pat siekiu gerinti ne tik fizinius, bet ir mitybos ypatumus. Sportas padėjo man surasti save, todėl padėsiu tai padaryti ir savo klientams.

IŠSILAVINIMAS. 2016 m. “Institute Of Technology” Verslo ir laisvalaikio bakalauro kvalifikacinis laipsnis,  sveikatingumo instruktorius bei lengvosios atletikos treneris (AI). 2014 m. Plaukimo instruktorius sertifikatas (RLSS).

PASIEKIMAI. Nuo pat mažumės dalyvaudavau sprinto bei ilgų distancijų varžybose, baseino plaukimo rungtyse, kuriose pasižymėjau ne tik kaip dalyvis, bet ir pritaikiau savo kaip trenerio žinias. Visada siekiu geriausio rezultato, todėl savo esamas žinias stengiuosi papildyti įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Turiu trenerio darbo patirties dirbant ne tik su klientais siekiančiais patobulinti savo estetinį kūno vaizdą, bet ir su negalią turinčiais žmonėmis.

MOTYVACIJA. Įvairiose gyvenimo situacijose stengiuosi būti optimistas. Sportas yra vienas iš pagrindinių mano geros nuotaikos bei energijos šaltinių. Kartu su teisinga mityba, užtektinai poilsio ir pakankamai laiko, bei mano turimomis žiniomis pasiekti užsibrėžtus tikslus bus daug lengviau.

SPECIALIZACIJA. Asmeninės treniruotės/ Treniruočių plano sudarymas/ Mitybos plano sudarymas/ Patarimai sporto, motyvacijos tema/ Maisto papildų vartojimas/ Konsultacija sveikos gyvensenos klausimais.

Asmeninis trenerio puslapis: https://www.facebook.com/LeLino-Fitness-191785704587662/ 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE TRENERĮ LINĄ: 

"Linas – pats geriausias treneris! Jo treniruotės – tikras iššūkis, tačiau po kiekvienos treniruotės jautiesi vis stipresnis ir labiau motyvuotas. Visada pataria mitybos, sporto klausimais. Taip pat padeda nepaklysti maisto papildų platybėse. Jis ne tik padeda siekti savo užsibrėžtų tikslų, bet ir juos pranokti! Visiems rekomenduoju šį TRENERĮ, nes sportuojant su juo puikios treniruotės ir motyvacijos dozė garantuota!" - Modestas Tylenis  

"Geras treneris ir gera su juo dirbti. Pasirįžau prisijungti į sporto klubą "Fankas" sportuoti, nes malonu ateiti ir gerinti savo sveikatą. Like Linui" - Dainius Baltrušaitis 

'

APIE. Sportu domiuosi tiek, kiek atsimenu save: pradedant įvairiomis žaidybinėmis sporto šakomis, kovinėmis sporto šakomis ir baigiant auto sportu, tačiau pirmą kartą įžengus į treniruoklių salę ir pradėjus užsiiminėti kultūrizmu supratau, kad atradau tikrąją savo sritį. Nuo pat pirmų dienų jau buvau pranašesnis ne tik už savo bendraamžius, bet ir vyresniuosius, kas suteikė dar daugiau motyvacijos nesustoti. Pats esu bendraujantis, iššūkių ieškantis ir visada pasiruošęs motyvuoti bei padėti savo klientams. Šis darbas man teikia neapsakomą malonumą, todėl garantuoju naudingai ir kartu linksmai praleistą laiką.

PASIEKIMAI. Prizinės štangos spaudimo, jėgos trikovės ir gatvės gimnastikos vietos. Savo specialybės žinias tobulinu ne tik studijose, bet ir įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Gebu dirbti su žmonėmis norinčiais sulieknėti, priaugti raumeninės masės, turinčiais raumenų disbalansą ar laikysenos sutrikimų.

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos Sporto Universiteto treniravimo sistemų (bakalauro studijos) 4 kurso studentas,  specializacija – kultūrizmas.

MOTYVACIJA. Suderinęs mėgstamą sportą ir darbą atradau tokį gyvenimo būdo balansą be kurio nebeįsivaizduoju savo gyvenimo. Klientų pasiekti rezultatai mane dar labiau skatina tobulėti savo srityje ir visas įgytas žinias perteikti Jums!

SPECIALIZACIJA.  Asmeninės treniruotės / Treniruočių programos sudarymas / Mitybos ir maisto papildų konsultacijos / Kūno masės komponentų nustatymas.

 

'

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt