Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TVARKARAŠTIS Tvarkaraštis

NAUJAS GALINGAS GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS nuo 09-18

Treniruoklių salės tvarkaraštis

“.. kiekviena maziausia svajone igyvendinama! Kokie sunkus nebebutu tie patys pirmieji zingsniai link jos.. – as, kaip treneris, pazadu kad visada busiu salia!”

Išsilavinimas. Sporto klubo “Fankas” dvasia, įkūrėjas bei vadovas. Charizmatiška bei labai originali asmenybė. Mylintis žmones, gyvenimą, bendravimą ir visa pasaulį. Labai nemėgsta tų, kurie negerbia kitų, visada kovoja už teisybę, labai sąžiningas, norintis padėti kitiems.

Pasiekimai. Nuo pat mažens sportavo įvairias sporto šakas: futbolas, dziudo, fechtavimas bei sportinė aerobika. Buvęs daugkartinis Lietuvos čempionas, trijų pasaulio čempionatų dalyvis. Vienintelis savo kurso studentas, kuris Lietuvos sporto universitetą baigė vien dešimtukais. Visada domėjosi ir domisi visomis įmanomomis treniravimosi sistemomis, naujovėmis, ypač itin saugiu sportavimu bei žmonių edukacija. Stengiasi įvesti Kaune supratimą kas yra “treneris” plačiąja prasme: kad svarbu ne tik ką ir kaip sportuoti, bet daug svarbiau yra suprasti kodėl verta sportuoti. Kokybiško, atsargaus, progresuojančio bei motyvuojančio sporto ekspertas.

Motyvacija

Atsiliepimai.

Andžej - Nenuilstantis motyvacijos ir geros nuotaikos užtaisas su dideliu patirties ir žinių bagažu. Šio trenerio užsiėmimai niekad neprailgsta, pro jo akis neprasprūsta nei vienas neteisingas judesiukas, kuris galėtų pakenkti. Po treniruotės išeinu pavargęs bet su puikia nuotaika ir žiniomis kaip teisngai sportuoti, maitintis, save motyvuoti. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę pas tokį žmogų treniruotis, nes nuo tada, kai atėjau į Andžėjaus treniruotes, sportas man tapo vienu didžiausiu malonumų :)
Kornelijus Juodis

Andžej - tai žmogus treniravimui atiduodantis visą save. Per daugelį metų sukaupęs be galo didelį žinių ir patirties bagažą, juo, su neblėstančia energija, dalinasi su visais treniruojamais žmonėmis. Neesu sutikusi kito tokio nuoširdaus ir taip savo darbą mylinčio trenerio. Iki pradedant sportuoti pas Andžej buvau įsitikinus, kad sporto klubai ir grupinės treniruotės ne man. Vis kažko trūkdavo ir treniravimasis buvo greičiau prievolė, nei malonumas. Dabar net juokas ima pagalvojus, kad sportas atrodė toks tolimas. Šis treneris užkrėtė meile sportui ir sveikai gyvensenai, už ką esu be galo dėkinga. Užsidegimas, energija, geras humoro jausmas ir charizma užtikrina, kad iš kiekvienos Andžej treniruotės išeisit pavargę, bet su plačia šypsena.
Milda Talalaitė

Fanke sportuoju dešimti metai ir galiu drąsiai pasakyti- pats geriausias treneris. Kompetetingas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį ir besidalinantis ja su žmonėmis, kuriems įdomu sveika mityba, tobula sportavimo technika, sveikatingumas ir būdai kaip pasiekti norimų rezultatų. Reiklus, bet teisingas. Reikalauja pirmiausiai iš savęs, paskui iš kitų. Pavyzdys kaip reikia sportuoti ir siekti rezultatų. Savo charizma, energija ir nerealiu humoro jausmu nepaliks abejingų. Po sunkios darbo dienos išeisi laimingas ir pasikrovęs puikių emocijų. Esu dėkinga šiam treneriui už įdėtą širdį kiekvienos treniruotės metu. Tai yra neįkainojama.
Aušra Rutkauskaitė

Norėčiau  parašyti atsiliepimą apie Andžėjaus treniruotes.

Esu labai patenkinta ir laiminga, kad prieš beveik metus laiko pradėjau lankytis sporto klube Fankas. Nei akimirkos nesigailėjau savo sprendimo. Mane palydi šypsenos ir gera nuotaika vos tik pravėrus duris. Ar tai ne nuostabu ?  Kai treneris užlipa ant pakylos ir užgroja melodija visos blogos mintys pasimiršta. Ir tada pagalvoji  O DABAR TAI BUS! Ir buna, ir dar kaip buna! Pradžioje buna sunku, tikrai sunku, bet kai matai aplink tave nepasiduodančius nuovargiui žmonės, negali sustoti. Pakeli galva ir atrodo, kad treneris žiūri į tave ir tiki tavim, tad ir pats pradedi savim tikėti, kad gali, kad sugebėsi ir nera nieko neiveikiamo.

Norėčiau padėkoti Andžėjui už nuostabias treniruotes, geras akimirkas ir už didelį dėmesį.
Edita Urbanavičiūtė

Sveiki! Sporto klube Fankas esu dar tik trečias mėnuo, tačiau šis sporto klubas man tapo lyg antrieji namai - vieta, į kurią visada norisi sugrįžti vėl ir vėl. Labai norėčiau padėkoti treneriui Andžėj už ,,Cardio and Body training" treniruotes. Jos tikrai nerealios! Prieš kiekvieną jų jaučiu lyg manęs lauktų mažytis iššūkis, kurį visuomet įveikiu tik Jūsų, Andžėj, pagalba. Nuostabi atmosfera treniruotės metu, Jūsų entuziazmas, noras padėti, tobula choreografija. Labai viliuosi, kad šios treniruotės liks ir toliau. AČIŪ JUMS LABAI LABAI!!! 
Laura Liucvaikytė

Žinot, senokai teko matyti tokį žmogų, kuris beprotiškai myli savo darbą. Kartais, treniruočių metu, stebiuosi iš kur semtis tiek motyvacijos ir kaip atrasti savyje šitiek jėgų. Tai neeilinis, turintis labai stiprią teigiamą aurą bei puikiai išmanantis savo profesiją treneris. 
Žinot kuomet supratau, koks tai iš tiesų treneris? Kai sutiktiems pažįstamiems gatvėje pasakiau, jog einu į sporto klubą "Fankas" ir dar pridūriau, jog ten labai fainas treneris, kuris veda BODYPUMP treniruotes (tuomet dar nežinojau, kad tai Andžej, kaip ir, galbūt, dalis tų, kurie dabar skaito mano atsiliepimą). Ir žinot ką mano pažįstami atsakė? Tai taip, Andžej'us geriausias treneris Kaune, žinau, kad ir iš Šilainių ir kitų tolimų rajonų žmonės čia sportuoja vien dėl to, kad Andžej BODYPUMP treniruotes veda! Jis nerealus treneris! 
Tuomet ir supratau, kad papuoliau tikrai į geras rankas! 

Ieva Juknaitė

Vertinu Andžejų ne tik dėl gerų treniruočių, bet ir dėl sveikatą stiprinančios ir nuo daugelio ligų apsaugančios natūralios mitybos principų diegimo. Treneris užsiėmimų metu protingai reguliuoja krūvius, kad stiprintume, o ne žalotume savo širdį. Teko sportuoti pas įvairius trenerius, bet Andžejų išskirčiau kaip aukštesnio sąmoningumo, kuris savo patirtimi nuoširdžiai dalinasi su visais "fankiečiais". Patys užsiėmimai labai pozityvūs ir sukelia geras emocijas :)
Aleksandras

Treneris suteikiantis daug motyvacijos. Jo kalbėjimas, pamokymai ar pastabos priverčia susimąstyti, nebedaryti klaidų kaip anksčiau, gyventi sveikiau, sportuoti dėl savo geros savijautos, sveikatos. Sportuoti tampa lengviau, kai žmogus sugeba pasiekti kitų žmonių mastymą, pakeisti tą mąstymą, kai įkvepia. O kažkada atrodė tai neįmanoma, bet su treneriu Andžėj nieko nėra neįmanomo. Riekia tik ateiti ir pradėti. 
Dovilė Stankutė

Esu lankiusi daug sporto klubų ir mačiusi daug trenerių, bet dar niekada nebuvau sutikusi tokio kaip Andžėjus. Vos po pirmos treniruotės išėjau pasišokinėdama, pasiėmiau telefoną į rankas ir puoliau skambinti vyrui, nes turėjau kažkam išlieti savo įspūdžius. Mano akimis jis yra tobulas treneris - nuoširdžiai atsidavęs sportui, labai šiltas žmogus, per treniruotes suteikia LABAI daug informacijos, na nereikia net sakyti, kad užveda sportuoti ir kas svarbiausia, ne tik sportuoti, bet ir propoguoti sveiką gyvenseną. Treniruotės metu bendrauja su sportuojančiais, matosi, kad nuoširdžiai nori padėti pasiekti norimų tikslų. Patinka man ir tas, kad pajuokauja, motyvuoja. Jo dėka pradėjau myleti sportą, mėgaujuosi kiekviena treniruotės minute. Kas keisčiausia, kad kuo sunkesnės treniruotės, tuo labiau jos man patinka, prakaitas bėga upeliais, o tu galvoji - JĖGA!! Ačiū!
Greta Sabaliauskienė

Iš visų trenerių, su kuriais man yra tekę dirbti, Andžėjus yra techniškai stipriausias ir pedagogiškiausias. Jis ne tik paaiškina, kaip atlikti pratimą, bet taip pat parodo kitas pratimo atlikimo galimybes bei paaiškina šio pratimo naudą. Jo treniruotėse niekados netrūksta patarimų ne tik, kaip sportuoti šioje treniruotėje, bet kokias dar treniruotes rinktis, kokį aktyvumo lygį palaikyti, kaip sveikai maitintis, supažindina su naujausiais duomenimis apie sportą ir mitybą. Jei kam nors kyla klausimų, visados maloniai pataria ir pasiūlo problemos sprendimo būdą. Dar viena svarbi šio trenerio savybė - treniruotėse niekados netrūksta gero humoro :) 
Rasa Sederevičiūtė

Visada malonu sportuoti treniruotėse, kurias veda profesionalus, reiklus, tačiau įkvepiantis treneris, atsidavęs sportui, turintis begalę žinių apie efektyvią ir saugią sporto techniką, mitybą bei geranoriškai jomis besidalinantis. Visa tai ir daugiau puikiai tinka apibūdinti Andžej. Jo treniruotėse sukuriama puiki atmosfera motyvuoja siekti daugiau bei nesustoti, kai būna tikrai sunku.
Tadas Vaicekauskas
 


 

 

'

APIE –  Esu sportiška, energinga ir veikli. Dievinu sportą, neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo.. Aerobika užsiimu nuo 15-os metų. Apie tokį darbą svajojau nuo mažens, tad tai yra išsipildžiusi mano svajonė, o dabar aš padedu kitiems siekti savo tikslų ir pildyti svajones.

IŠSILAVINIMAS –  2013 m. LSU įgytas edukologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis bei socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija.

PASIEKIMAI –  2011 m. „Aeromix“ kursai „Grupiniai užsiėmimai. Step užsiėmimų pagrindai“.  2012 m. „Fitness Factory“ kursai „Grupinio fitneso užsiėmimo vedimas“. 2013 m. Les Mills CXWORX™  programos sertifikuota instruktorė.  2016 m. „Fitness Factory“ kursai „Sportas nėščiosioms ir mamoms“. 

MOTYVACIJA -  Kiekvienas žmogus turi judėti, sportas – geros sveikatos ir energijos užtaisas. . Neišsivaizduoju nei dienos be sporto, tai toks pats įprotis kaip valytis dantis ar valgyti. Gaila, kad ne visi žmonės atranda motyvacijos savyje. Tam ir  mūsų profesija, kad padėtume visiems būti sveikiems bei energingiems. Belieka tik ateiti į užsiėmimą ir aš Jus išjudinsiu.

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / TOTAL FITNESS, SUPERCORE + BOXING, BODYPUMP® / Asmeninės treniruotės 

'

APIE - Esu energingas, daug bendraujantis, spinduliuojantis gera nuotaika ir motyvuojantis sporto klubo, asmeninių treniruočių bei grupinių užsiėmimų instruktorius-treneris. Nuo mažų dienų domėjausi sportu, todėl nusprendžiau tapti treneriu. Dalyvavau fitneso, klasikinio kultūrizmo varžybose. Asmeninė patirtis sporte apie 14 metų, darbo patirtis su žmonėmis - 7 metai.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras, specializacija – Kultūrizmo treneris / Les Mills GRIT sertifikuotas treneris 

PASIEKIMAI - 2008 bei 2010 metais iškovotos 2-os vietos LKFF  Lietuvos fitneso čempionatuose. Nuo 2009 metų asmeninis treneris / Nuo 2013 metų grupinių užsiėmimų treneris. „Fitness Factory„ mokymai asmeninis salės treneris (I ir III lygiai).  Nuolat savo specialybės žinias tobulina seminaruose ir mokymuose. Dirbu treniruoklių salėje su žmonėmis turinčiais įvairius tikslus: nuo tikslo sulieknėti, priaugti raumenų masės iki laikysenos, traumų reabilitacijos. Išmanau sveikos mitybos ir asmeninių treniruočių naudą. Siekiu įnešti naujienų į grupinių užsiėmimų pasaulį, todėl nebijau sukurti ir pasiūlyti „Fankui“ naujų treniruočių (FITNESS FOR 2). 

MOTYVACIJA - Nuo mažumės užsiiminėjau sportu, todėl šiai dienai neįsivaizduoju dienos be sporto. Toks aktyvus gyvenimas man tiesiog įaugęs į kraują. Labai džiaugiuosi, kad darbą ir hobį randu vienoje vietoje, nes trenerio darbas man teikia malonumą ir pasitenkinimą, kai klientai pasiekia gerus rezultatus.

SPECIALIZACIJA – Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Konsultacijos sveikos mitybos klausimais /  Lieknėjimo programų sudarymas / Paruošimas fitneso/kultūrizmo varžyboms

'

“Sportas – mano gyvenimas!”

APIE – esu aktyvi, linksma, gyvenimu besidžiaugianti, nuolat judanti asmenybė. Visą gyvenimą esu tarp sportininkų - tėtis Juozas Petkevičius(Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažistas)jau nuo vaikystės  veždavosi į stovyklas su krepšininkais. Pasukau tuo pačiu keliu. Dirbu su krepšinio rinktinėm, sportininkais traumų prevencijos klausimais, reabilitacija po traumų, su žmonėmis turinčiais atramos judamo aparato problemom ir tikrai matau judesio ir aktyvaus gyvenimo naudą  gyvenimo kokybei. O „Fankas“ - mano hobis ir meile!!! Čia su pertraukomis sportuoju jau 20 metų, o dabar gera dirbti  trenere čia.  Ačiū treneriui Andžej ir Elenai, kad parodė man šitą kelią ir manim tikėjo !!!

IŠSILAVINIMAS  – kineziterapijos magistras LSU(2005), Less Mills BODYPUMP® sertifikuota instruktorė.

PASIEKIMAI – su  moterų krepšinio komandom  VIČI AISTĖS, TEO daugkartinė Lietuvos čempionė, 3 kartus Baltijos lygos čempionė, Lietuvos moterų krepšinio rinktinė šešta vieta Europoj, U -16 vaikinų rinktinė Europos vicečempionai, Elektrėnai Challenge trečia vieta.

MOTYVACIJA – tėčio gyvybingumo pavyzdys, gera savijauta, teigiamos emocijos po treniruotės – štai kas labiausiai mane motyvuoja sportuoti ir dirbti tokį darbą. Ir aišku, žmonių akys, noras, prakaitas ir pasiekti rezultatai. Į treniruotę visada einu kaip i šventę ir noriu, kad ir jūs taip jaustumėtės. Jūs verčiat tobulėti mane, o aš tikiuosi jus!!!

SPECIALIZACIJA – grupiniai užsiėmimai /  BACK & BUTT / TOTAL FITNESS / BODYPUMP®  / Konsultacijos reabilitacijos klausimais po traumų, operacijų 

'

APIE - sportas šalia manęs nuo tos dienos, kai mama nuvedė į sportinių šokių treniruotę. Po ilgų metų šokimo nusprendžiau ir toliau savo gyenimą sieti su sportu. Ir štai  - šiandien aš Zumboje®. Trykštu energija, gera nuotaika, esu atsakinga ir pareiginga. Mano siekis treniruotėse, kad kiekvienas iš Jūsų pasijustumėte žvaigžde, kad iš treniruotės išeitumėte pilni pasitikėjimo ir svarbiausia – su šypsena veide. Sportuokime linksminantis, tiksliau šokant ;)

IŠSILAVINIMAS - 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija. 2012 metais įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis. 

PASIEKIMAI - prizinės sportinių šokių vietos, grupinių užsiėmimų instruktorė sporto klubuose „OAZĖ“, „TOP DANCE“. 2009 m. įgyta STEP I-II-III licenzija, 2016 m. įgyta Zumbos® kvalifikacija.

MOTYVACIJA - gyvenime turime daryti tik tai, kas verčia mus šypsotis ir judėti pirmyn. Nuolatinis  tobulėjimas ir naujų tikslų siekimas turi lydėti kiekvieną iš mūsų. Mano tikslas yra šokis. Tai yra gėris, kuriuo noriu dalintis su kiekvienu iš Jūsų.

SPECIALIZACIJA - grupiniai užsiėmimai / Zumba® 

'

"Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

APIE –  Aktyvus sportas - neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo pat vaikystės: iš pradžių tai buvo plaukimo mokykla ir sportiniai šokiai, vėliau susidomėjau fitnesu ir aerobika. Grupinius užsiėmimus vedu nuo 18-kos metų ir nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be sporto ir šokių. Esu daugybės seminarų ir konvencijų Lietuvoje dalyvė. 2014 m. įgyjau Zumba Basic Steps licencija. Esu energijos užtaisas ir esu pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

IŠSILAVINIMAS – 2012 m. įgytas teisės bakalauro laipsnis; 2014 m. įgytas teisės magistro laipsnis.

PASIEKIMAI – 2014 m. Jėgos ištvermės ugdymas (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Laipiojimo (step) aerobika (Lietuvos aerobikos federacija, Kaunas); 2014 m. Zumba Basic Steps level 1 licencija (Zumba Fitness, LCC, Londonas). Kiti seminarai ir konvencijos: 2006 m. Nike konvencija, 2007 m. Euro fitness fiesta, 2008 m. Reebok aerobics session, 2008 m. Vichy aerobikos konvencija, 2013 m. Fitness factory konvencija Seasons, 2013 m. Nike konvencija, 2014 m. Nike treniruočių diena, 2015 m. Eurowellnessday, 2015 m. Nike treniruočių diena.

MOTYVACIJA – "Kliūtis įveikime kartu! Kas atrodo neįmanoma šiandien, rytoj bus tik apšilimas!"

SPECIALIZACIJA –  Grupiniai užsiėmimai /  STEP treniruotės / Functional / Body Fitness / Kalanetika 

'

Rita Michmel - sporto klubo “Fankas” marketingo vadovė.  Visada sąžininga, santūri, mėgstanti  atlikti užduotis su meile ir iki galo. Žingeidi, atsakinga, nuolat besitobulinanti įvairiuose seminaruose, bei pritaikanti savo žinias “Fanke”.  Visada pasiruošusi atsakyti į iškilusius “Fanko” narių klausimus, derina “Fankas”  personalo klausimus, sprendžia įvairias problemas.  Jos tikslas – kad apie “Fanką”  žinotų ne tik kaip apie sporto klubą, bet kaip ir apie “antrus namus” daugeliui sportuojančių. 

'

Vilija  – Kauno kolegijos Verslo vadybos studentė.  Sporto klubas „Fankas“ tapo lyg antri namai. Sužavėjo šokiai ir jėgos treniruotės, ypatingai pamilo BODYPUMP treniruotes. Vilija  prisijungė prie  „Fanko“  komandos ir šiuo metu dirba  administracijoje. Stengiasi lygiuotis į vyresnius kolegas, noriai perima iš jų patirtį. Niekada nebijo naujovių, nes tik pažangiausios inovacijos įneša į kasdienybę šviežio oro ir skatina siekti tobulumo. Akcentuoja, kad gražus kūnas – tai ne tik privalumas, bet ir dovana pačiam sau. Džiugiai pasitinka kiekvieną naują mūsų klubo narį, padrąsina ir svarbiausia, suteikia visą reikalingą informaciją.

'

Daina Jankauskienė - sportą kaip hobi atrado gana vėlai, dar studijuodama universitete. Tačiau jau spėjo sudalyvauti daugelyje konvencijų ir sporto renginių. Vienas įsimintiniausių - Švedijoje vykęs Les Mills sporto renginys "Super Saturday", kuriame dalyvavo kartu su sporto klubo "Fankas" treneriais. Čia vienu metu sportavo tūkstančiai sporto gerbėjų. Tai įkvėpė Dainą dar labiau domėtis sportu ir būti sportiškoje aplinkoje. Šiuo metu mielai darbuojasi "Fanko" administracijoje. Su šypsena ir gera nuotaika pasitinka naujus mūsų klubo narius, ir kaskart vis labiau džiaugiasi matydama kiek daug jaunų ir energingų žmonių, su dideliu noru teisingai ir kryptingai sportuoti, renkasi "Fanką"! Gera nuotaika ir puikiai praleistas laikas čia garantuojamas! 

'

Daugiametė sporto klubo "Fankas" fanatiška gerbėja bei narė. Prisijungė prie personalo komandos, nes nori būti naudinga mylimam klubui ir sieja su juo savo sportinės veiklos planus. Neįsivaizduoja savęs be šokių ir aerobikos. Begalės šokių seminarų bei aerobikos konvencijų dalyvė. Per gyvenimą visada juda su pakilia nuotaika, drąsiai improvizuodama. Geranoriškai padeda visiems, norintiems patobulinti koordinaciją bei ritmo pojūtį.

'

"Kiekvienas mes turime galimybę padėti sau, tereikia tikėti savimi" 

APIE - pirmą kartą jogą išbandžiau prieš devynerius metus ir nuo tada ji yra mano gyvenime. Pačiai teko įsitikinti posakiu, kad sportas - sveikata. Reguliariai praktikuojant jogą pamiršau, ką reiškia nugaros skausmai, judesiuose atsirado laisvė, o balansavimo asanos padėjo išsiugdyti gerą koordinaciją. Bet svarbiausia, kad pasikeitusi kūno savijauta padėjo aiškiau suprasti save, nuraminti protą. Supratau, kad noriu ir galiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems.  

IŠSILAVINIMAS - 2009 metais įgytas KTU ekonomikos bakalauro laipsnis. 2017 metais baigti tarptautiniai Sivananda Yoga Vedanta Centre organizacijos jogos mokytojų kursai. 

SPECIALIZACIJA - jogos užsiėmimai 

'

“Žingsnis po žingsnio.. Nieko nėra neįmanoma, tik nereikia nuleisti rankų“

APIE –  sportuoju nuo pat vaikystės kiek save atsimenu. Išbandžiau daug įvairaus sporto rūšių: plaukimas, „Shotokan“ karatė, aerobika. Sportas išugdė daugelį mano charakterio savybių. Jo dėka tapau atsakinga, punktuali, ryžtinga, bet kokiais būdais siekianti savo tikslų bei komunikabili. 

IŠSILAVINIMAS – 2013 metais baigė Lietuvos sporto universitetą, įgijo visuomenės sveikatos bakalauro diplomą (specialybė „Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata“).  Kvalifikacijos kėlimo kursai „Fitness factory“ (asmeninis salės treneris I, II, III lygiai).   

PASIEKIMAI -  10 metų sportavau „shotokan“ karatė, įgytas 1dan laipsnis (juodas diržas). Aukščiausi pasiekimai: Pasaulio čempionate „kumite“ rungtyje užimta III vieta, Baltijos šalių čempionė, Lietuvos čempionė „kumite“ rungtyje bei prizininkė „kata“ ir „kumite“ rungtyse. Daugelio seminarų, kursų, apmokymų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu, mityba, taisyklinga pratimų atlikimo technika dalyvė.

MOTYVACIJA -  “Žingsnis po žingsnio.. Nieko nėra neįmanoma, tik nereikia nuleisti rankų“ – tokiu moto vadovaudamasi žvelgiu į gyvenimą. Trumpai tariant, fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena tapo mano gyvenimo būdu, tuo norėčiau „užkrėsti“ ir kitus. Motyvuoti ir padėti žengti šiuo keliu kitiems, kad kuo lengviau ir sveikiau būtų žengiami pirmieji žingsniai – mano tikslas šiame darbe.

SPECIALIZACIJA -  Asmeninių treniravimosi programų sudarymas / Patarimai sveikos gyvensenos klausimais / Sveikos mitybos konsultacijos / Grupiniai užsiėmimai / INTERVAL TRAINING 

'

APIE –  draugiška, profesionali, paslaugi ir be galo savo darbą mylinti trenerė. Esu įsitikinusi, kad sportas gali suteikti ne tik estetinę kūno išvaizdą, tačiau ir gerą nuotaiką, traumų ir ligų prevenciją, taisyklingą laikyseną ir bendrą sveikatos būklės pagerėjimą. Nuolat domiuosi treniravimosi būdais ir nauda, sveikos mitybos niuansais ir stengiuosi, kad klientai būtų motyvuoti ir suprastų, kodėl verta sportuoti. Visus pasitinku su šypsena ir trykštu entuziazmu padėti kitiems.

IŠSILAVINIMAS –  Vilniaus universiteto (VU) ekonomikos bakalauras / 3 EKS (Europos kvalifikacijų sąrangos) lygio sertifikuota sveikatingumo instruktorė

PASIEKIMAI – Esu viena iš nedaugelio lietuvių trenerių, įtrauktų į Europos sveikatingumo profesionalų registrą EREPS (The European Register of Exercise Professionals), t.y. turima trenerės kvalifikacija yra užtikrinta pagal oficialius Europos standartus. Ir toliau nuolat atnaujinu bei plečiu savo žinias ir nepraleidžiu nei vienos galimybės tobulėti savo profesinėje srityje.

MOTYVACIJA – Skirtingai negu kiti treneriai, su sportu nuo mažumės visai nedraugavau. Pradžioje  buvau tokia pat „žalia“, kaip ir visi naujokai, tačiau savo pačios užsispyrimo, žingeidumo ir fanatiško potraukio sportui dėka  iš esmės pakeičiau tiek savo išvaizdą, tiek gyvenimo būdą. Didžiausia mano motyvacija yra ta, jog galiu motyvuoti savo klientus siekti didelių pokyčių ir išmokyti į sportą žiūrėti taip, kad į treniruotes klientai eitų ne dėl pareigos, o dėl pasitenkinimo.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės / Asmeninės treniruočių programos / Mitybos rekomendacijos / Antropometriniai matavimai / Konsultacijos sveikos gyvensenos klausimais /  Riebalų masės mažinimas / Raumeninės masės auginimas / Raumenų disbalanso korekcijos / Traumų prevencija

'

,,Kuo pergalė sunkesnė, tuo didesnis laimėjimo džiaugsmas”

APIE. Esu motyvuotas, bendraujantis, kupinas energijos ir naujų idėjų, bei norintis padėti kitiems. Be galo myliu savo darbą ir gaunu iš to didelį malonumą.  Nuo jaunystės, sportas, sveika mityba ir noras tobulėti buvo ir yra mano gyvenimo ugnis, kuri motyvuoja mane ir kitose gyvenimo srityse, o man tai yra nepakartojamas jausmas. Nuolat plečiu savo žinias, ieškau naujesnių ir geresnių treniruočių būdų.  Taip pat siekiu gerinti ne tik fizinius, bet ir mitybos ypatumus. Sportas padėjo man surasti save, todėl padėsiu tai padaryti ir savo klientams.

IŠSILAVINIMAS. 2016 m. “Institute Of Technology” Verslo ir laisvalaikio bakalauro kvalifikacinis laipsnis,  sveikatingumo instruktorius bei lengvosios atletikos treneris (AI). 2014 m. Plaukimo instruktorius sertifikatas (RLSS).

PASIEKIMAI. Nuo pat mažumės dalyvaudavau sprinto bei ilgų distancijų varžybose, baseino plaukimo rungtyse, kuriose pasižymėjau ne tik kaip dalyvis, bet ir pritaikiau savo kaip trenerio žinias. Visada siekiu geriausio rezultato, todėl savo esamas žinias stengiuosi papildyti įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Turiu trenerio darbo patirties dirbant ne tik su klientais siekiančiais patobulinti savo estetinį kūno vaizdą, bet ir su negalią turinčiais žmonėmis.

MOTYVACIJA. Įvairiose gyvenimo situacijose stengiuosi būti optimistas. Sportas yra vienas iš pagrindinių mano geros nuotaikos bei energijos šaltinių. Kartu su teisinga mityba, užtektinai poilsio ir pakankamai laiko, bei mano turimomis žiniomis pasiekti užsibrėžtus tikslus bus daug lengviau.

SPECIALIZACIJA. Asmeninės treniruotės/ Treniruočių plano sudarymas/ Mitybos plano sudarymas/ Patarimai sporto, motyvacijos tema/ Maisto papildų vartojimas/ Konsultacija sveikos gyvensenos klausimais.

Asmeninis trenerio puslapis: https://www.facebook.com/LeLino-Fitness-191785704587662/

'

"Esu nuoširdus, aktyvus bei pozityvumo kupinas treneris". 

APIE. Nuo ankstyvos paauglystės pradėjau sportuoti. Pirmiausia bandžiau kovos menus, bet kadangi ten savęs neatradau – persikėliau į sporto salę iš kurios niekur eiti nenoriu. Todėl drąsiai galiu teigti, jog tai mano antrieji namai. Sporte mano filosofija paprasta: sporto salėje jei ką ir apgausi tai tik save patį, nes kiek pastangų įdėsi – tokį rezultatą ir gausi! Kadangi žmogaus kūnas atspindi jo gyvenseną, aš pasiruošęs visiems padėti tapti gražesniais ir sveikesniais!

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos Sporto Universiteto, treniravimo sistemų (bakalauro studijos) 4 kurso studentas,  specializacija – kultūrizmas. 3 EKS (Europos kvalifikacijų sąrangos) lygio sertifikuotas sveikatingumo instruktorius.  

PASIEKIMAI. Esu vienas pirmųjų EREPS (The European Register of Exercise Professionals) registro, pagal visus Europinius reikalavimus trenerių Lietuvoje.

MOTYVACIJA. Sporto salę lankyti pradėjau maždaug šešiolikos, kai dar buvau labai lieknas vaikinukas, su 0 prisitraukimų stažu, tai ir pastūmėjo svorių kilnojimo link. Pradėjus sportuoti pastebėjau, kad ne tik sustiprėjau, bet ir pradėjau jaustis sveikiau, o tai man suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, kad galiu dar daugiau. Kadangi į darbą einu kaip į šventę - savo motyvacija bei pozityvumu pasidalinsiu ir su savo klientais!

SPECIALIZACIJA. Asmeninės treniruotės / Mitybos programos sudarymas / Treniruočių programos sudarymas / Mitybos konsultacijos / Maisto papildų konsultacijos.

'

Bevon Moore (JAV) - tik dvi dienos Lietuvoje ir tik sporto klube Fankas! Itin charizmatiška asmenybė - BODYCOMBAT bei BODYBALANCE instruktorius. Atvyksta į Kauną jau šį savaitgalį! Sporto klube "Fankas" ves net 3 treniruotes - tad visus labai kviečiame pasinaudoti šią progą ir išbandyti tikras LES MILLS treniruotes.

Bevon Moore (USA) - BODYCOMBAT užsiėmimus tiek JAV, tiek visame pasaulyje pradėjo vesti nuo 2010 m. BODYCOMBAT - yra intensyvi treniruotė su kovos menų elementais. Kartu su BODYBALANCE treniruote, šie du užsiėmimai suteikia žmogui pilną minčių bei kūno sinergiją.  

'

LSMU kineziterapijos studentė. Lietuvoje rengiamų konvencijų ir seminarų dalyvė. Savo ateitį sieja su trenerės - kineziterapeutės darbu, tad jau dabar domisi įvairiais gydymo, reabilitacijos metodais bei įdomybėmis. Nori kuo daugiau įgauti patirties ir padėti žmonėms. Ieva  draugiška ir visada pasiruošusi padėti.

'

Deividas Saveikis – jaunas bei energingas sveikatingumo treneris, darnaus gyvenimo būdo mokytojas ir skatintojas, visada jums padės pradėti sportuoti KARTU! Lietuvos sporto universiteto studentas, visados trykštantis optimizmu, gera nuotaika bei meile sportui. Susidomėjo sportu būdamas septynerių, ir nuo tada nepaleidžaintis jo iš savo gyvenimo. Plaukimas, lengvoji atletika, krepšinis bei kovų menai suteikė daug įvairiapusiškos patirties, drąsos bei ryžto įveikti gyvenimo iššūkius. Didelis teorinių žinių bagažas įgytas studijų metu, bei noras  jas perteikti JUMS, tai didžiausias Deivido troškimas! Sportuokime prasmingai, tikslingai bei su šypsena KARTU!

'

Giedrius Abėciūnas. Po ilgos pertraukos į sporto klubą "Fankas" grįžta Lietuvos Kūno Kultūros Akademijos Sporto Edukologijos absolventas, daugkartinis Lietuvos bei įvairių tarptautinių varžybų nugalėtojas bei prizininkas Giedrius Abeciūnas. 2005 bei 2006 metais Giedrius užėmė 2-ąsias vietas IFBB Juniors & Masters Europe Body Building Fitness and Body Fitness čempionatuose. Giedrius - pareigingas, komunikabilus ir sąžiningas fitneso treneris, siekiantis padėti kiekvienam klubo nariui.

'

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt