Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

POWERPUMP® POWERPUMP®

APIE POWERPUMP® TRENIRUOTĘ

POWERPUMP® – viena populiariausių bei efektyviausių jėgos - ištvermės treniruočių pasaulyje, o mūsų sporto klube ši treniruotė drąsiai tituluojama Nr.1! Pasinerkite į superinę, populiarios muzikos ir daug prakaito bei pastangų reikalaujančią atmosferą, tik ne šokio – o štangutes pagalba! Taip, tai įmanoma! POWERPUMP® – viso labo tik 60 minučių intensyvumo ir žmogus jau po 3-o užsiėmimo užsikrečia šia treniruote visam gyvenimui! Ateikite, pabandykite ir įsitikinkite! Iki susitikimo BODYPUMP® ! Pažadame - abejingi neliksite!

 
Treniruotės trukmė
50 min. arba 60 min.
 
Treniruotės intensyvumas
Vidutinis - Aukštas
 
Sudeginamos kalorijos
500 - 600 kcal.

Treneriai

Atsiliepimai

Bodypump – tai treniruotė, kuri leidžia per valandą nuveikti tiek, kiek niekada nepavyktų suspėti treniruoklių salėje. Turbūt nebūsiu pirmas žmogus, kuris pasakys, kad sportuoti kartu su bendraminčiais yra žymiai lengviau. Kai aplink matai pilną salę žmonių, kurių akys dega noru šiandien būti geresniais, nei buvo vakar, net didžiausias tinginys ar dienos nuovargis tuoj pat išgaruoja. Treniruotės lekia žaibiškai: nuolat kintantis tempas, muzika, pakartojimų pobūdis ir skaičius neleidžia nuobodžiauti. O ir rezultatai maloniai stebina. Nors pradžioje gasdina faktas, kad treniruotės atliekamos su štangutėmis ir svoriais (na nė viena mergina, tame tarpe ir aš, nenori atrodyti kaip Švarcnegeris) , tačiau greitai supranti, kad didžiulio ir išsipūtusio raumenis niekaip tokiomis treniruotėmis neužauginsi. Už tai ištvermės ir jėgos atsiranda su kaupu, o riebaliukus pamažu keičia liesas raumuo. Taip pat Bodypump‘e labai patinka aiškumas. Kiekviena daina yra skirta tam tikrai raumenų grupei, tad su trenerio pagalba žinai, koks raumuo ir kaip turi dirbti. Tai ypač padeda tik pradėjus sportuoti, nes išmokta technika praverčia ne tik Bodypump, bet ir kitose treniruotėse. Kadangi pati jau ne vienerius metus esu „užsikrėtusi“ Bodypump, tikrai rekomenduoju visiems užsukti bent jau pabandyti. P.S Dar vienas labai didelis šių treniruočių pliusas, kad tai vienos iš nedaugelio grupinių treniruočių, kur dalyvaujančių vaikinų skaičius kartais net lenkia merginų skaičių!
Milda Talalaitė
Bodypump - treniruotė užvedanti savo ritmu nuo pat pirmos minutes iki paskutinės akimirkos. Gera muzika, jėgą bei ištvermę ugdantys pratimai, motyvacija besiveržianti per kraštus :) Jau dveji metai lankau šią treniruotę ir nežadu sustoti :)
Kornelijus Juodis
Ko gero savo savaitės be Bodypump treniruočių neįsivaizduoju. Sportuoju ne vienerius metus ir esu patenkinta pasiektais rezultatais. Nuolatinis tobulėjimas, naujų tikslų ir įššūkių išsikėlimas, džiaugsmas juos pasiekiant, psichologinės ir fizinės ištvermės didėjimas su kiekviena treniruote, kova su savimi ir nuovargiu, pačios geriausios emocijos, nuolat motyvuojantis treneris, puiki nuotaika... visa tai ir dar daugiau gauni kiekvienos Bodypump treniruotės metu. Tai skatina tobulėti, stengtis ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Aušra Rutkauskaitė
Koks treneris, tokios ir BODYPUMP treniruotės! Aš tiesiog dar nelabai suprantu, kaip gali tokios efektyvios treniruotės būti, kurios yra daugiau nei "3 in 1": MOTYVACIJA VISAI DIENAI + DARBINGUMAS 100% + GERESNĖ SVEIKATA + KŪNO LINIJŲ GRAŽĖJIMAS + TAISYKLINGAS PRATIMŲ DARYMAS + ŠYPSENA + BENDRAVIMAS (Andžej net mokina mus šypsotis). Žodžiu asmeniškai aš tai visuomet laukiu šios treniruotės. Žinokit, sorry, bet tikrai nepapasakosiu tos emocijos. Tik patys atėję pamatysit, kaip mums nerealiai smagu kartu sportuoti, o po treniruotės dar sumušti rankomis ir pasidžiaugti savo rezultatais bei pastangomis!
Ieva Juknaitė
Jau greitai bus metai, kai pradėjau sportuoti Fanke. Dar paauglystėje pradėjau "migruoti" po Kauno sporto klubus, jų išbandžiau tikrai nemažai, todėl turiu su kuo palyginti tai, ką teikia Fankas. Galiu drąsiai teigti, kad niekada nebuvau pasiekusi tokių rezultatų, kokius pasiekiau čia, Fanke. Ir visa tai BodyPump programos ir fantastiško trenerio Andžej dėka. Prieš pradedant "pumpa", sportavau treniruoklių salėje, jau tada galvojau kad "gerai varau", o pasirodo ten atiduodavau tik dalį savęs. Tik BodyPump dėka supratau, kiek gali mano kūnas ir kokios yra neribotos jo galimybės. Negana to "pumpas" kaskart mane skatina ugdyti valią, charakterį, kaskart iš savęs spaudžiant vis daugiau ir daugiau. Visa tai netik šios programos, bet ir trenerio Andžej nuopelnas. Dar niekada neteko sutikti tokio profesionalaus trenerio, kuris taip mylėtų savo darbą ir sugebėtų motyvuoti. Didžioji dalis trenerių tiesiog dirba savo darbą, o Andžej tuo gyvena ir tas puikiai persitransliuoja sportuojantiems. Treniruočių metu jis ne tik parodo kaip reikia sportuoti, bet ir įrodo kodėl tai reikia daryti. Tikriausiai dėl to pas šį trenerį sugrįžtu vėl ir vėl :)
Dora Marčiulionytė
Daug ištvermės reikalaujanti treniruotė, tačiau kiekvienas prakaito lašelis išlietas šioje treniruotėje, kiekvienas skausmas pajaustas ugdo kantrybę, pasitikėjimą savimi (jog tu gali), tampi stipresnis, sportiškesnis, geriau jautiesi, vakarai praleisti Bodypump'e tampa vertingesni, nei laikas namuose ar kažkur. Labai gera treniruotė ir rekomenduoju visiems!
Dovilė Stankutė
Mano nuomone labai gerai subalanuota treniruotė, niekada nepabosta. Man ji patinka ir naudinga tuo, kad tuo pačiu metu tvirtina kūną ir degina riebalinį sluoksnį. Gera muzika, greitas tempas, sunku, bet tikrai maloni treniruotė. Galbūt norėčiau daugiau pratimų pilvui.
Greta Sabaliauskienė
Tai viena mano mėgstamiausių treniruočių, kuri man padėjo išsiugdyti jėgą ir ištvermę, taip pat paryškinti raumenukus. Iš pradžių nelabai mėgau šią treniruotę, nes ji man atrodė labai sudėtinga, reikalaujanti daug tikslumo ir techniškumo, bet pramokus techniką, iš visos širdies įsimylėjau štangą.
Rasa Sederevičiūtė
Energinga treniruotė, gerai nusiteikę žmonės ir gera muzika, ko daugiau reikia?! Dirbu darbą, kur bent puse dienos reikia praleisti sėdint, tai ši treniruote puikiai išjudina visa kūną ir taip pat stiprina jį. Rekomenduoju išbandyti.
Simonas Vaškevičius
Per kelis menėsius įsimylejau BodyPump. Jis isipaišė į kiekvienos dienos darbotvarkę. Ne kaip pareiga, daugiau kaip malonumas - laisvalaikis, geros nuotaikos, energijos užtaisas. Jaučiuosi daug tvirtesnė, pozityvesnė. Ačiū treneriams už didelį darbą :)
Kristina Liesionytė
Bodypump – tai treniruotė, kuri užkabina ir padeda tobulėti fiziškai net ir neturint daug laisvo laiko domėjimusi sportui. Šios treniruotės metu per trumpą laiką treniruojamos visos svarbiausios raumenų grupės. Pavargus po dienos darbo Bodypump yra puikus būdas atsipalaiduoti – pratimais ir jų technika pasirūpina programos kūrėjai bei treneriai, belieka įsiklausyti į jų patarimus ir sportuoti. Dideli Bodypump treniruočių pliusai – saugi technika bei nuolat atnaujinami pratimai, neleidžiantys stovėti vietoje, priverčiantys raumenis apkrauti vis kitaip ir tobulėti greičiau. Darbas su svoriais padeda didinti ne tik ištvermę, bet ir jėgą. Rekomenduoju išbandyti!
Tadas Vaicekauskas

Treniruotės video

Treniruotės nuotraukos

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt