Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII NEDIRBAM iki 2018.08.31
Klausti
Išbandyti

CARDIO & BODY TRAINING CARDIO & BODY TRAINING

Apie CARDIO & BODY TRAINING treniruotę

CARDIO & BODY TRAINING - itin efektyvi riebalų deginimo bei širdies stiprinimo treniruotė. Sukurta, ištobulinta, išgrynintas kiekvienas judesys ir judesių kombinacija! Visa kūryba po 23 metų darbo stažo priklauso Andžej Michmel. Užsiėmimas prasideda pramankšta, kurioje akcentuojamos visos be išimties kūno raumenų dalys - pradedant nuo smulkių judesių baigiant stambiausių kūno raumenų tempimais. Po viso kūno paruošimo prasideda pagrindinė dalis, kuri trunka apie 25-30 min. Pratimai bei jų kombinacijos siūlomos įvairaus pajėgumo žmonėms: nauji nariai daro be šuoliukų, siūlomos paprastesnės judesių kombinacijos. Patyrusiems žmonėms siūloma aukšto intensyvumo choreografija. Groja užvedanti muzika. Yra galimybė sudeginti iki 600-700 kcal. Antra užsiėmimo dalis - jėgos pratimai kojoms, nugarai, pilvui, sėdmens raumenų grupėms. Efektas garantuotas!

 
Treniruotės trukmė
50 min
 
Treniruotės intensyvumas
Vidutinis-didelis
 
Sudeginamos kalorijos
600 - 700 kcal

Treneriai

Atsiliepimai

Tiek prakaito dar neesu išliejusi nė vienoje treniruotėje. Puiki alternatyva tokiems žmonėms kaip aš, kuriems bėgimas ant takelio, ar kiti cardio treniruokliai yra baisiai nuobodūs Treniruotė susideda iš nesudėtingų judesių sekos, kurie įtraukia bėgimą, įvairius šuoliukus, bokso elementus ir t.t Skirtingi judesiai ir energinga muzika neleidžia nuobodžiauti ar dairytis į laikrodį. Taip pat labai patinka tai, kad nors treniruotė ir grupinė, tiek patyręs, tiek naujokas gauna sau pritaikytą kruvį, nes visad pateikiamos alternatyvos kaip galima pratimą pasunkinti ar palengvinti. Aišku labai motyvuojančiai veikia ir rezultatai: jau po poros savaičių veidrodyje matėsi skirtumas, visas kūnas atrodė stangresnis, išryškėjo raumenukai
Milda Talalaitė
Tokios cardio treniruotės panašu niekad neatsibos, nes kaskart vis maloniai nustebina, pareikalauja nemažai ištvermės, bet suteikia daug gerų emocijų. Geras ritmas neleidžia nurimti, treniruotė prabėga neįtikėtinai greitai, o išėjęs iš sporto salės jautiesi maloniai pavargęs, bet puikiai nusiteikęs tęsti dieną.
Kornelijus Juodis
Nors sportuoju bent 3 kartus per savaitę, bet pirmą kartą nuėjus į šią treniruotę po 15 minučių gavau švelniai tariant “pompą”. Tačiau ištvėriau. Antrą kartą buvo lengviau, nors pati treniruotė ir buvo sunkesnė. Su kiekviena treniruote didėjo ištvermė. Prakaito buvo tiek, kad marškinėlius buvo galima gręžti. Aišku kas be ko pradėjo kristi svoris. Tai viena iš geriausių treniruočių norint atsikratyti svorio ir sumažinti riebalų kiekį. Tai - mums svarbiausia.. :)
Aušra Rutkauskaitė
Cardio & body training treniruotė yra superinė! Ji yra mano mėgstamiausia ir taip beprotiškai patinka, kad jos visada laukiu labiausiai ir niekada nepraleidžiu :) Ten yra tobulinamos visos kūno dalys ir tiek daug išprakaituojama, kad nebelieka per savaitgalį suvalgytų nuodėmingųjų saldūmynų :) O kas geriausia, kad gali pats pasirinkti intensyvumą! Po šios treniruotės taip padidėja ištvermingumas, kad mėnesį ją palankius laisvai nubėgau 8km!!! O ji nebūtų tokia faina be trenerio Andžej! Aš taip žaviuosi jo meile darbui ir tokiu atsidavimu ir nuoširdumu, kad jis tuom užkrečia ir kitus. Ir per treniruotes tos frazės "come on guys!", "davai varom chebra!" taaaip užveda, kad net nesinori sustoti Ir jis visada tokios geros nuotaikos ir turi tiek energijos, kad net įdomu taip kaip sugeba gyvendamas Lietuvoje :) Jis yra pats geriausias treneris!!! Nuoširdžiausias ačiū iš Evelinos :)
Evelina Bublytė
Pirmosios treniruotės pradžioje, maniau, kad bus ganėtinai lengva. Žinoma, prabėgus dešimčiai minučių supratau, kad reikia apskaičiuoti savo jėgas ir sutelkti dėmesį, nes treniruotė palaipsniui darosi vis sudetingesnė. Pratimai keičiasi, muzika energinga, treniruotė dinamiška, neprailgsta ir neatsibosta. Po tokios aktyvios kardio dalies norisi maksimaliai "pakankinti" nugaros, sėdmenų ir pilvo raumenis darant pratimus ant kilimėlio. Jeigu pats netiki savo jėgomis, savo entuziazmu treneris privers tave tikėti, kad gali.
Gertrūda Ramūnaitė
Andžej, ačiū už fantastišką Cardio & Body training treniruotę! Man labiausiai patinka "low ir high" režimai, kaip smagu klausytis savo kūno ir rinktis tokį intensyvumą, kuris nekelia diskomforto! Be to, dievinu treniruotes, kai nereikia daug inventoriaus :) Gera sportuoti, kai treneris atsidavęs 100 proc., o treniruotės draugai nuolat tie patys žmonės! :) Cardio ir Body training šios vasaros atradimas! Tikiuosi ir rudens sezone ji išliks!
Sandra Jatkonė
Cardio and body training: man asmeniškai niekada nesisekdavo greitai susiorientuoti aerobikos žingsneliuose, nesiseka ir dabar :) dėl to aš stengdavausi privengti tokių užsiemimų. Atrodydavo, kad tik bergždžiai trypčioju vietoj ir atrodau juokingai :)) bet, kadangi jūsų vedamoje treniruotėje tų žingsnelių ne tiek ir daug, o prakaitas žliaugia jau nuo pirmų 10min, galiu tvirtai teigti kad Cardio and body training geras būdas iškratyti dienos kalorijų perteklių, pažadinti kūną, suaktyvinti medžiagų apykaitą ir pan. Žodziu - didelis pliusas nuo manęs šitai treniruotej ir jūms. Ačiū :)
Daiva Pempytė
Sveiki Andžej, Noriu pasakyti didelį ačiū už jūsų cardio&body treniruotes! Sunkus fizinis darbas kompensuojamas geromis emocijomis! Iš treniruotės išeini šlapias, bet visuomet su šypsena veide. Taip pat smagu, kad stengiatės perduoti kuo daugiau naudingų žinių ir įdiegti žmonėms teisingus įpročius! Galbūt dažnai žodžiais to neišreiškiame, tačiau žinokite, kad jūsų pastangos-tikrai įvertintos!
Klaudija
Tikrai daug energijos reikalaujanti treniruotė, iš pradžių pasirodė neįveikiamai sunki, bet susipažinus su savo kūnu ir pasirinkus tinkamą intensyvumą galiu sakyti, kad labai naudinga treniruotė. Pratimai lengvai perprantami, įsimenami, nėra sunkūs. Neturiu jokių priekaištų ar nusiskundimų.
Greta Sabaliauskienė

Treniruotės video

Treniruotės nuotraukos

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt