Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

Trenerio Ernesto ir kliento Aro sėkmės istorija!

Trenerio Ernesto ir kliento Aro sėkmės istorija!

Treneris Ernestas apie Arą: 

"Su Aru, kuriam dabar 15 metų susipažinom prieš 6 mėnesius. Liesas, iš pažiūros paprastas ir savimi nepasitikintis - štai kaip galėjau apibūdinti Arą pirma kartą pamatęs jį treniruoklių salėje. Jau dabar šis vaikinas gali pasigirti tokiais rezultatais:

  • Sutvarkyta laikysena (sutvarkėme krentančius į priekį pečius ir "pažabojome" polinkį kūprintis).
  • Priaugo +10 kg.
  • Gali pritūpti su 100 kg sveriančia štanga.
  • Aras nuo sporto pradžios savo jėgos rodiklius tam tikruose pratimuose padidino net 4-5 kartus.
  • Vaikinas įgavo žymiai didesnį pasitikėjimą savimi 
  • Atsirado dar didesnė motyvacija sportui bei noras tobulėti.

Nuo pat pirmos treniruotės šiame vaikine įžvelgiau didelį potencialą. Savo motyvacija jis mane stebino nuo pat pradžių. Aras nėra praleidęs nei vienos treniruotės, kiekvieną kartą jis atsiduoda 100% ir siekia savo tikslo. Galiu tik pasigirti kiek džiaugsmo man suteikia kiekvienas, net ir mažiausias, jo pasiektas rezultatas ir tai tik mus abu pastūmėja išsikelti vis didesnius tikslus. " 


O štai čia Aro atsiliepimas apie sportą ir taip kaip jis pakeitė jo gyvenimą: 

"Sportas mano gyvenimą labai pakeitė. Savo gyvenime esu išbandęs labai daug skirtingų sporto šakų: krepšinis, futbolas, tinklinis, lengvoji atletika ir taip toliau, bet niekas iš sportų nesudomino taip kaip treniruoklių salė, kurią pradėjau lankyti gan nesenai - 2017m. rugsėjo mėnesį. Pradžioje negalvojau, kad labai daug ko pasieksiu, bet buvau neteisus. Anksčiau buvau paprastas paauglys, kuris eidavo į mokyklą, sėdėdavo prie kompiuterio bei blaškydavosi nuo vieno sporto prie kito. Anksčiau buvau ne toks sportiškas, susikūprinęs vaikinas, tačiau kai pradėjau lankyti sporto salę, gana greitai pasikeičiau. Su treneriu Ernestu dirbu nuo pat savo sporto pradžios sporto salėje. Jis man tapo didele motyvacija ne tik dėl jo pasiekimų, bet ir dėl jo begalinio atkaklumo bei  nuoširdaus noro padėti man. Sportas treniruoklių salėje labai pakeitė mano gyvenimą. Tapau fiziškai stipresnis, susitvarkiau savo laikyseną, kuri buvo didžiausia mano problema, ir tapau daug laimingesniu paaugliu :) Įgavau didesnį pasitikėjimą savimi bei tapau žymiai aktyvesnis savo kasdieniniame gyvenime." 

Sporto klubo "Fankas" kolektyvas su treneriu Ernestu priešakyje labai džiaugiasi Aro sėkme ir linki Arui toliau taip pat atkakliai siekti tikslų kartu su trenerio pagalba! 

 

Nuotraukos

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt