Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Viltė Mikalkėnaitė

Viltė Mikalkėnaitė

Grupinių užsiėmimų instruktorė

APIE – Mėgstu ir žaviuosi bet kokiu judėjimu. Esu įsitikinus, kad bet kokia jo forma yra privaloma visiems. Tereikia išbandyti ir atrasti tai, kas patinka, tačiau nepamiršti, kad įvairiovė yra taip pat svarbi. Pati savo judėjimo ieškojimus pradėjau nuo sportinių šokių vaikystėje. Paauglystėje jau trypiau gatvės šokių ritmais, tapau gatvės šokių trenere ir tuo pat metu pradėjau domėtis kitokiomis, jėgos-ištvermės, intervalinėmis, lankstumo, treniruotėmis. Būdama šokių trenere supratau, kad tai man labai patinka ir nuspredžiau sujungti du savo pomėgius: sportą ir treniravimą. Dabar, jau būdama grupinių užsiėmimų instruktore, dar labiau mėgstu sportą ir esu labai smalsi, todėl nenustoju domėtis ir mokytis!

IŠSILAVINIMAS – 2016 m. LAF kursuose įgyta trenerio licencija, 2018 m. įgysiu informatikos mokslų bakalaurą (VDU).

PASIEKIMAI – nuo 2011 metų dalyvavau daugelyje gatvės šokių konkursų Lietuvoje ir Europoje. Iš jų laimėjau 3 III-osios vietos, 10 II-osios vietos, 8 I-osios vietos apdovanojimus ir 5 kartus teisėjavau. Nuo 2016 metų dalyvavau kursuose ir seminaruose: Zumba© Fitness Basic1 (Zumbos licencija); FACTS© instruktorių mokymai; Raumenų, fascijų atpalaidavimo ir sąnarių mobilizavimo pratimai su volais ir pakabinamais diržais (Active Training); Broniaus Burneikos pakabinamų diržų ir funkcinės jėgos treniruotės seminarai (Fitness Factory); Nėščiųjų mankšta (Aeromix).

MOTYVACIJA – Motyvacija judėti ir sportuoti kyla iš aplinkos ir iš mūsų vidaus. Jeigu atidžiai klausysime kūno, suprasime, kad judėti būtina ir galėsime džiaugtis gera savijauta ir puikia nuotaika!

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Asmeninės treniruotės

 

 


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt