Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII NEDIRBAME
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Tomas Paulauskas

Tomas Paulauskas

Treniruoklių salės treneris/Asmeninis treneris

Tomas Paulauskas – sveikatingumo treneris.

Apie mane – stipriausia mano savybė yra „Drąsa būti netobulu“, tai reiškia, kad esu asmenybė, kuri nebijo klysti ir mokosi iš to. Sportuoti pradėjau vaikystėje, lankiau daug sporto būrelių: krepšinis, futbolas, liaudiški šokiai, lengvoji atletika bei rankinis (5 metai), iš kurių įgavau nemažai patirties. Pastaruosius trejus metus į sportą pradėjau žiūrėti iš kitos pusės ir jo pagalba siekiu ne profesionalių rezultatų, o sveikatos gerinimo bei palaikymo. Todėl save labiau norėčiau vadinti sveikatingumą propaguojančiu asmeniniu treneriu. Nes tik sveikame kūne - sveika siela. Taip pat esu karys – savanoris, todėl tokios savybės kaip: disciplina, punktualumas bei pasitikėjimas savimi, nėra svetimos. Be to esu: nuoširdus, sąžiningas, linksmas ir pozityvus.

Išsilavinimas – Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas (LSMU) Veterinarinės medicinos magistras, 3 kursas. 2018 m. baigiau Lietuvos sporto akademiją ir įgijau Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą.

Motyvacija – kiekvienas Jūsų klausimas skatina mane mokytis ir ieškoti atsakymų. Papildomi kursai bei asmeninės paieškos veda tobulėjimo link.

Specializacija – asmeninių treniruočių programų sudarymas / asmeninės treniruotės / fizinių ypatybių lavinimas / širdies bei kraujagyslių sistemos stiprinimas / riebalų deginimas / giliųjų raumenų stiprinimas.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt