Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Miglė Achramavičienė

Miglė Achramavičienė

Grupinių užsiėmimų instruktorė

“Sportas – mano gyvenimas!”

APIE – esu aktyvi, linksma, gyvenimu besidžiaugianti, nuolat judanti asmenybė. Visą gyvenimą esu tarp sportininkų - tėtis Juozas Petkevičius(Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažistas)jau nuo vaikystės  veždavosi į stovyklas su krepšininkais. Pasukau tuo pačiu keliu. Dirbu su krepšinio rinktinėm, sportininkais traumų prevencijos klausimais, reabilitacija po traumų, su žmonėmis turinčiais atramos judamo aparato problemom ir tikrai matau judesio ir aktyvaus gyvenimo naudą  gyvenimo kokybei. O „Fankas“ - mano hobis ir meile!!! Čia su pertraukomis sportuoju jau 20 metų, o dabar gera dirbti  trenere čia.  Ačiū treneriui Andžej ir Elenai, kad parodė man šitą kelią ir manim tikėjo !!!

IŠSILAVINIMAS  – kineziterapijos magistras LSU(2005), Less Mills BODYPUMP® sertifikuota instruktorė.

PASIEKIMAI – su  moterų krepšinio komandom  VIČI AISTĖS, TEO daugkartinė Lietuvos čempionė, 3 kartus Baltijos lygos čempionė, Lietuvos moterų krepšinio rinktinė šešta vieta Europoj, U -16 vaikinų rinktinė Europos vicečempionai, Elektrėnai Challenge trečia vieta.

MOTYVACIJA – tėčio gyvybingumo pavyzdys, gera savijauta, teigiamos emocijos po treniruotės – štai kas labiausiai mane motyvuoja sportuoti ir dirbti tokį darbą. Ir aišku, žmonių akys, noras, prakaitas ir pasiekti rezultatai. Į treniruotę visada einu kaip i šventę ir noriu, kad ir jūs taip jaustumėtės. Jūs verčiat tobulėti mane, o aš tikiuosi jus!!!

SPECIALIZACIJA – grupiniai užsiėmimai /  BACK & BUTT / TOTAL FITNESS / BODYPUMP®  / Konsultacijos reabilitacijos klausimais po traumų, operacijų 


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt