Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Mantas Rupšas

Mantas Rupšas

Treniruoklių salės treneris/Asmeninis treneris

APIE -  Sportas neatsiejama mano gyvenimo dalis, sportuoti pradėjau dar būdamas septynerių metų. Pamenu, jei kas paklausdavo kokia mano mėgstamiausia pamoka, juokdamasis visada atsakydavau, jog kūno kultūra. Per paskutinius 15 metų esu lankęs daugybę sporto šakų, todėl esu susidūręs su begale skirtingų nuomonių apie treniravimą, koks jis tūrėtų būti. Ko iš to išmokau? Tai, kad tokio dalyko, kaip vienintelis efektyvus treniravimosi būdas ar metodas, kuris tiktų kiekvienam, tiesiog nėra. Laikau save „open minded“ (plačių pažiūrų) kas sieja sportą ir ne tik,  kadangi žinau, jog ne mano vieno nuomonė gali būti teisinga ir visada įdomu išgirsti ir kitas versijas, metodus, nuomones, būdus, taip pritaikant įgytas žinias kiekvienam klientui individualiai siekiant maksimalių rezultatų. Trumpai tariant, turiu nemažą sporto žinių bagažą kuriuo su malonumu norėčiau dalintis ir su kitais.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras.

MOTYVACIJA – Sportas buvo ir yra mano mėgstamiausias užsiemimas, todėl apsispręsti, kur studijuosiu, nebuvo sunku. Baigęs universitetą įgavau ne tik teorinių bet ir nemažai praktinių žinių, nuolatos stengiuosi tobulėti ir mokytis ir galiu pasakyti, kad mokymasis dar tik prasidėjo. Paklausus kaip neprarandu motyvacijos sportuoti, atsakau, kad į savo kūną žiūriu kaip į projektą ir visada fitnesą palyginu su skulptoriaus skulptūra, kuri prasideda nuo vizijos, paskui suformuojamas kūnas ir galiausiai ryškinamos mažiausios detalės. Taigi, norint turėti svajonių figūrą, būtina turėti viziją, tikslą, nusiteikimą, užsispyrimą ir įdėti daug nuoširdaus darbo. Per vieną dieną gal ir nepasikeisite, bet būsite viena diena arčiau savo tikslo nei buvote vakar.

SPECIALIZACIJA – Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Asmeninės treniruotės / Konsultacijos mitybos klausimais / Svorio mažinimas ir vidinių raumenų stiprinimas / Raumenų masės didinimas


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt