Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Karolina Paulauskė

Karolina Paulauskė

Grupinių Treniruočių Instruktorė

APIE –  Aš – ugnelė! Neveltui liepsnojačiais plaukais, jie puikiai atspindi mano asmenybę. Mėgstu išsikelti aukštus tikslus ir juos įgyvendinti su kaupu. Negaliu nustygti vietoje, mėgstu tobulėti ir įgytas žinias perduoti Jums. Nauji potyriai, naujos galimybės, nauji sunkumai? Aš visada už ir visada būsiu! O dar būtinai ir draugą už rankos nusitempsiu! Nuolat vaikštau su šypsena veide ir stengiuosi ja užkrėsti kitus. Sunkus darbas ir šypsena – kartu suderinami dalykai, galit tuo net neabejoti! Gyvenime esu tiek daug visokių veiklų išbandžius, pagrindas jų – aktyvumas, ekstremalumas, bet po viso to supratau, kad pats man geriausias dalykas yra stovėti prieš Jus visus ir jausti tą nuostabų jausmą, kai atiduodi visą save tam , kad bendrai kartu išliptume iš komforto zonų ir taptume didele galinga jėga griaunančia sienas.

IŠSILAVINIMAS –  2012 m. Kauno kolegijoje įgytas interjero dizaino bakalauro kvalifikacinis laipsnis, bei LSA sveikatingumo trenerio profesinė kvalifikacija, grupinių užsiėmimų licencijos.

PASIEKIMAI –  2010 – 2014 m. “LŽSF” konkūro dalyvė, 2012 - 2015 m. 5 – 6 km. nuotolių bėgimo varžybų prizininkė, 2013 m. “Beachbody” kursai “Insanity”, “Insanity max 30”, “Insanity Alysum”, 2014 m. bokso specializacijos kėlimas Amerikoje “Church street boxing club”, 2014 m. “ACE” kursai “Group fitness training”, 2014 m. „Aeromix“ kursai „Grupiniai užsiėmimai. Step užsiėmimų pagrindai“.  2014 m. “Aeromix” kursai “Pilateso pratimų anatomija”, 2015 m. svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtoja, 2015 m. “Savicko sporto klubas” pakabinamų diržų kursai, 2015 m.  “Impuls” įgytas “Nike + Training club”, “NTC” programos sertifikatas, 2016 m. tobulinimo kursai “Teisingo judesio anatomija”, 2017 m. “LSA” kursai “Sveikatingumo treneris”,  2017 m. “Strong by zumba”, įvairių sporto konvencijų dalyvė.

MOTYVACIJA -  Viskas prasideda nuo pirmosios svajonės! Svarbu norėti, o visa kita nesvarbu, nes nėra nieko neįmanomo, yra tik blogas mąstymas, kuris mus stabdo nuo mūsų tikslų. Aš esu tam, kad pamestume kartu savo mintis, spaustume save už savo galimybių ribos ir įveiktume visus berjerus. Sunku? Negali? Pavargai? Tai tik blokai mūsų galvose, nebijok šaukti, rėkti, parodyti emocijų, nes tik taip išlaisvinsi save. Mano erdvė – mūsų bendra tvirtovė, kurią statysime kartu siekdami geresnių rezultatų. Nėra žodžio – negaliu, yra tik – aš noriu! Pamatei mane? Nebijok prieiti ir paplepėti – aš tą mėgstu! Darosi sunku treniruotėje, bet žinai, kad gali? Puiku! Prisijungsiu šalia ir dirbsiu kartu net sunkiausią minutę! Mes galime būti viena jėga. Susidraugaukime!

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Insanity Fitness / Boksas / Strong by zumba / Circle training / Step / Pilatesas /

 


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt