Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Jurga Banienė

Jurga Banienė

Treniruoklių salės trenerė/Asmeninė trenerė

Žinai ko nori, tačiau nežinai nuo ko pradėti? Jauti jog klausimų daugiau nei atsakymų?Patikėk, būtent nuo to pradėjau ir aš..!! 

APIE. Nuo pradinių klasių lengvoji atletika ir krepšinis, vėliau sporto klubai ir darbas su asmeniniais treneriais.. Tada LKA sveikatingumo instruktorės licenzija. Esu visiška knygomanė, daug skaitau ir pati praktikuoju. Mėgstu mesti sau iššūkius ir ekspermentuoti. Išbandinėju įvairias dietas, riebalų degintojus, angliavandenių blokatorius. Puikiai atskiriu kas tiesa, o kas yra melas. Vedu savo kūno analizės kontrolę. Bandau apgauti metus ir dalyvauju savo gyvenimo projekte #deivėsnesensta.
Taip pat vedu vegetarinio ir žalio maisto kursus, bei padedu realizuoti svajones. 

MOTYVACIJA. Jei esi subrendęs pokyčiams, motyvuotas, tačiau trūksta žinių ir palaikymo, išdrįsk žengti pirmą žingsnį. O aš pažadu padėti tau pagerinti širdies ir kvėpavimo sistemos būklę, padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, išlavinti lankstumą, subalansuoti kūno riebalų ir raumenų santykį. O taip pat, parinkti naudingus vartoti maisto papildus bei padėti teisingai pasiskaičiuoti reikalingų kalorijų kiekį bei maistingas medžiagas.

Tik iš stipraus gimsta stiprus..


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt