Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Ineta Birsėnienė

Ineta Birsėnienė

Grupinių užsiėmimų instruktorė/Asmeninė trenerė

TRENIRUOTĖS: ZUMBA®, STRONG NATION®

APIE. Kiekvienas iš mūsų turime suvokti, kad būti fiziškai aktyvūs mes turime dėl savo sveikatos, o ne todėl, kad turėtume gražias kūno formas. Gražus kūno reljefas yra tik atpildas už Jūsų pastangas. Nesu aukšto meistriškumo sportininkė nusikarsčiusi lentynų medaliais, tačiau sportu ir aktyvia veikla domiuosi nuo vaikystės. Išbandyta daug sporto šakų, tačiau labiausiai apsistojau ties sportiniais šokiais, kurie ir atvedė prie sprendimo profesiją įgyti sporto universitete. Mano varikliukas yra aukšto intensyvumo grupinės treniruotės, na ir, žinoma, Zumba! Visai neseniai pradėjau vesti asmenines treniruotes, ir dabar stebiuosi kodėl to nedariau anksčiau. Darbinėje aplinkoje nėra nieko svarbiau nei žmonių šypsena, teigiami rezultatai, dingusios ilgai varginusios problemos - man tai didžiausias pasiekimas. Jei pritari mano nuomonei - kartu pasieksime puikių rezultatų.

IŠSILAVINIMAS. 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija. 2012 metais įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis. 2019 metais įgyta Asmeninio trenerio licenzija.

MOTYVACIJA.  Jei Tu manai, kad gali - vadinasi taip ir yra. O jei savim dvejoji ir manai, kad Tau nepavyks - irgi esi teisus.

SPECIALIZACIJA. ZUMBA®  - tai  lotynų amerikos ritmų įkvėpta fitneso rūšis, kuri apima lotynų ir tarptautinę muziką bei šokio judesius, siekiant sukurti dinamišką, jaudinančią, neįprastą ir veiksmingą fitneso (sveikatingumo) programą. Treniruotės metu derinami greitesni  ir lėtesni ritmai, kurie tonizuoja ir stiprina kūną, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą bei stiprina visas raumenų grupes.  STRONG NATION® - perversmas grupiniuose fitneso užsiėmimuose! Treniruotė išsiskiria sinchronišku aukšto intensyvumo zonos derinimu su atsigavimo zona, bei choreografijos derinimu su muzika. Tai aukšto intensyvumo jėgos ir ištvermės treniruotė (high intensity tempo training - HITT), kurios intensyvumas ir jėga paskatins jus ir jūsų raumenis surasti ryžto, greičio ir ištvermės, kad kartu pasiektume maksimalių rezultatų ir priverstume kūną dirbti virš savo galimybių ribos.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt