Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Ineta Birsėnienė

Ineta Birsėnienė

Grupinių užsiėmimų instruktorė/Treniruoklių salės trenerė/Asmeninė trenerė

TRENIRUOTĖS: ZUMBA®, PILATES

APIE. Sportas šalia manęs nuo tos dienos, kai mama nuvedė į sportinių šokių treniruotę. Po ilgų metų šokimo nuspręndžiau ir toliau savo gyenimą sieti su sportu. Ir štai  - šiandien aš zumboje. Trykštu energija,gera nuotaika, esu atsakinga ir pareiginga. Mano siekis treniruotėse, kad kiekvienas iš Jūsų pasijustumėte žvaigžde, kad iš treniruotės išeitumėte pilni pasitikėjimo ir svarbiausia – su šypsena veide. Sportuokime linksminantis, tiksliau šokant ;)

IŠSILAVINIMAS. 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija.  2012 metais įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis

PASIEKIMAI. Prizinės sportinių šokių vietos, grupinių užsiėmimų instruktorė sporto klubuose „OAZĖ“, „TOP DANCE“. 2009m įgyta STEP I-II-III licenzija, 2016 m. įgyta zumbos kvalifikacija.

MOTYVACIJA. Gyvenime turime daryti tik tai, kas verčia mus šypsotis ir judėti pirmyn. Nuolatinis  tobulėjimas ir naujų tikslų siekimas turi lydėti kiekvieną iš mūsų. Mano tikslas yra šokis.  Tai yra gėris, kuriuo noriu dalintis su kiekvienu iš Jūsų.

SPECIALIZACIJA. ZUMBA - tai  lotynų amerikos ritmų įkvėpta fitneso rūšis, kuri apima lotynų ir tarptautinę muziką bei šokio judesius, siekiant sukurti dinamišką, jaudinančią, neįprastą ir veiksmingą fitneso (sveikatingumo) programą. Treniruotės metu derinami greitesni  ir lėtesni ritmai, kurie tonizuoja ir stiprina kūną, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą bei stiprina visas raumenų grupes.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt