Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII NEDIRBAM iki 2018.08.31
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Gintaras Andriulis

Gintaras Andriulis

Grupinių užsiėmimų instruktorius

TRENIRUOTĖS: CIRCLE TRAINING

APIE MANE – Pastabus, smulkmeniškas, komunikabilus, draugiškas, veržlus ir degantis noru mokyti žmones teisingų judesių. Nors vis dar studijuoju, bet labai stengiuos gilinti savo žinias sporto pasaulyje, nuolat ieškau naujos informacijos, skaitau mokslinius straipsnius ir naudoju metodus, kurie yra moksliškai įrodyti. Studijuodamas universitete semiuosi žinių iš sporto specialistų, dėstytojų ir įgytas žinias pritaikau treniruotėse. Taip pat esu Crossfit level 1 trainer. Funkcinės treniruotės, tai teisingi judesiai kurių pagalba kūnas yra visapusiškai lavinamas nepaliekant silpnų vietų. Šias treniruotes vedu jau dvejus metus. Pradedant dirbti su naujais žmonėmis visados rekomenduoju pasidaryti kartu FMS testą, kurio pagalbą galima pamatyti kūno funkcinių judesių trūkumą ir atlikti traumų prevenciją prieš nutinkant traumai, bei greičiau tobulėti. Visados skatinu žmones rinktis sveikus judesius ir plėsti savo kūno galimybes ir pajusti sporto teikiamą džiaugsmą gyvenime.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) sporto bakalauras antras kursas., specializacija – Atletinis rengimas. Crossfit level 1 trainer. Nuolat gilinu žinias įvairiuose seminaruose.

PASIEKIMAI – Mano didžiausi pasiekimai tai mano klientų šypsena kai jie atlieka tai, ką galvojo kad niekada negalės atlikti.

MOTYVACIJA – Dar prieš pradedant studijuoti buvau motyvuotas mokinti žmones teisingų judesių gyvenime. Dabar dar labiau degu noru išmokyti žmones judėti teisingai, pajusti judesių laisvę ir teikiamą sporto naudą kasdienybėje.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės ir grupinės funkcinės treniruotės/ FMS testavimas/ konsultavimas teisingų judesių klausimais.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt