Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Giedrius Jaugelavičius

Giedrius Jaugelavičius

Asmeninis treneris

GIEDRIUS JAUGELAVIČIUS – asmeninis treneris / bendro fizinio parengimo treneris

www.asmeninistreneriskaune.lt 

APIE MANE – daugiau nei 11 metų trenerio darbo patirties. Esu griežtas, reiklus, su stipriu humoro ir sarkazmo jausmu. Neatsakytų klausimų nepalieku. Testuoju, susirenku informaciją apie sveikatą, apžiūriu vizualiai ir nusprendžiu kas klientui geriausia. Būtent todėl ir esu profesionalas, nes Tu mane dėl to ir renkiesi! Mėgstu klientus su „bėdomis“ (netaisyklinga laikysena, skausmai nugaroje, viršvoris ir t.t.), bet dar labiau mėgstu „bėdas“ pašalinti ir grąžinti klientui brangiausią turtą – sveikatą. Sportuoju profesionaliai, dalyvauju varžybose – keliu sau didelius tikslus, kuriuos pasiekti noriu būdamas visiškai sveikas ir nesusitraumavęs.

IŠSILAVINIMAS - Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija – bakalauras, KTU Technikos kolegija – bakalauras. Nuolat gilinu žinias tiesiogiai susijusias su trenerio darbu.

PASIEKIMAI – Lietuvos jaunių Muay Thai visečempionas, daukartinis Lietuvos Hip-hop čempionas, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas P90X® ir Insanity® treneris. IFBB kultūrizmo ir kūno rengybos varžybose Lietuvoje, Vyrų „Fit model“ kategorijoje 2 vieta. Rašau straipsnius ir patarimus į www.grazuskunas.lt blogą bei laikrasčius.  

MOTYVACIJA – Ką darai, daryk gerai arba nedaryk visai! Ilgus metus dirbau karių fizinio rengimo instruktoriumi, krepšinio komandos fizinio rengimo treneriu. Viskam reikalingas laikas, kad darbą atlikti tobulai, tad šiuo metu renkuosi asmeninio trenerio karjerą. Nuolat skaitau, dalyvauju profesinio tobulinimosi kursuose. Ieškau mokslinio pagrįstumo pratimų atlikime. Turiu pakankamai patirties ir žinių, kad padėčiau Tau sukurti Tavo svajonių kūną. 

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės / Asmeninių treniruočių programų sudarymas / Konsultacijos mitybos klausimais / Riebalinio audinio mažinimas (raumeninės masės auginimas) ir vidinių raumenų stiprinimas


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt