Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Gerda Danylaitė

Gerda Danylaitė

GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ INSTRUKTORĖ

APIE - LAF licenzijuota fizinio parengimo ir sveikos gyvenesenos trenerė, ekstremalių šokių su ugnimi šokėja bei sveikatingumo renginių organizatorė. Turiu intensyvią patirtį dirbant su žmogaus kūno formavimu ir iššūkių įveikimu. Treniravimo veikla užsiemu jau nuo 16 metų.  Mano pašaukimas yra padėti žmonėms ne tik tobulinti savo išvaizdą bet ir naudojantis fiziniu judėjimu, mityba bei sąmoningumu lavinti sveiką gyvenimo būdą visapusiškai asmenybės (charakterio) tranformacijai. Sveikas gyvenimo būdas = laiminga ir turtinga tauta.

PASIEKIMAI IR IŠSILAVINIMAS - LAF grupinių užsiėmimų trenerio pažymėjimas; LSA “funkcinių treniruočių pagrindai” pažymėjimas; Sveikos gyvensenos sertifikatas su programa „Culinary - Exercise and Health“ Ispanijoje; Tarpkultūrinio fizinio aktyvumo metodikos kursas su programa „Youth in action“ Rumunijoje; „Optimali mityba šiuolaikiniame sporte“ su prof. lektore Alina Kožajeva kursų sertifikatas; Nuolatinė sveikatos ir sporto renginių dalyvė. Papildomi pasiekimai: sveikatingumo renginių organizavimas, tokių kaip „Kūno Dirbtuvės“ su savo srities specialistų bei trenerių pagalba; sporto zona Kaune: viešas renginys Kauno gyventojams, kiekvieną šeštadienį treniruotės bei sveiko gyvenimo būdo skatinimas.

MOTYVACIJA – Fizinis aktyvumas yra gyvenimo būdas, ne rungtis. Žmogaus kūnas kiekvieną dieną kalba ir turi nemažai ką pasakyti. Mes turime išmokti klausyti savęs. Aš ir mano treniruotės yra tam, kad išmoktume girdėti “neįmanoma”. Treneris yra žmogaus kūno judėjimo ir supratimo mokytojas, kurio pareiga padėti žmonėms suprasti tikrąją energijos, vidinės šypsenos ir puikios savijautos prasmę. Siekiu padėti mokytis iš savęs, įveikti savo pastatytas sienas ir peršokti “neįveikiamus” barjerus. Pagrindinė taisyklė - mylėti pirma save: savo asmenybę ir savo kūną, maitinti teisingai, prižiūrėti akylai, klausyti įdėmiai.

SPECIALIZACIJA – Grupiniai užsiėmimai / Body Design / Healthy Fit / PressBackButt  


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt