Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Ernestas Gedzevičius

Ernestas Gedzevičius

Asmeninis treneris

APIE. Sportu domiuosi tiek, kiek atsimenu save: pradedant įvairiomis žaidybinėmis sporto šakomis, kovinėmis sporto šakomis ir baigiant auto sportu, tačiau pirmą kartą įžengus į treniruoklių salę ir pradėjus užsiiminėti kultūrizmu supratau, kad atradau tikrąją savo sritį. Nuo pat pirmų dienų jau buvau pranašesnis ne tik už savo bendraamžius, bet ir vyresniuosius, kas suteikė dar daugiau motyvacijos nesustoti. Pats esu bendraujantis, iššūkių ieškantis ir visada pasiruošęs motyvuoti bei padėti savo klientams. Šis darbas man teikia neapsakomą malonumą, todėl garantuoju naudingai ir kartu linksmai praleistą laiką.

PASIEKIMAI. Prizinės štangos spaudimo, jėgos trikovės ir gatvės gimnastikos vietos. Savo specialybės žinias tobulinu ne tik studijose, bet ir įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Gebu dirbti su žmonėmis norinčiais sulieknėti, priaugti raumeninės masės, turinčiais raumenų disbalansą ar laikysenos sutrikimų.

IŠSILAVINIMAS. Lietuvos Sporto Universiteto treniravimo sistemų (bakalauro studijos) 4 kurso studentas,  specializacija – kultūrizmas.

MOTYVACIJA. Suderinęs mėgstamą sportą ir darbą atradau tokį gyvenimo būdo balansą be kurio nebeįsivaizduoju savo gyvenimo. Klientų pasiekti rezultatai mane dar labiau skatina tobulėti savo srityje ir visas įgytas žinias perteikti Jums!

SPECIALIZACIJA.  Asmeninės treniruotės / Treniruočių programos sudarymas / Mitybos ir maisto papildų konsultacijos / Kūno masės komponentų nustatymas.

 


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt