Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Aistė Dargevičiūtė

Aistė Dargevičiūtė

Treniruoklių salės trenerė/Asmeninė trenerė

AISTĖ DARGEVIČIŪTĖ - asmeninė trenerė.

APIE MANE - nauji iššūkiai, tai kas mane įkvepia ir padeda tobulėti. Todėl gyvenime išbandžiau daug įvairių sporto šakų nuo stalo teniso iki dziudo. Tačiau niekaip neatradau tokios sporto šakos, kuri tobulai man patiktų ir tiktų iki tol, kol pirmą kartą apsilankiau treniruoklių salėje. Ten nuėjus taip ir nebeišėjau, nes atradau ne tik štangas,svarmenis ir treniruoklius,atradau būdą tobulinti judesius, galimybę įtraukti kelių sporto šakų elementus bei stiprinti pasitikėjimą savimi.

IŠSILAVINIMAS - Lietuvos sporto universitetas (LSU) 3 kurso studentė, specializacija - sveikatingumas ir asmeninis treniravimas.

PASIEKIMAI - dalyvauju įvairiose seminaruose susijusiuose su testavimais, fizinių galimybių gerinimu bei viskuo, kas susiję su fiziniu aktyvumu.

MOTYVACIJA - Kiekvieno kliento siekiami rezultatai,man naujas iššūkis, kurį įveiksime kartu ir užsibrėšime naujus tikslus. Man svarbiau kokybė nei kiekybė. Tai reiškia, kad man tikrai nepritrūks nei kantrybės, nei užsispyrimo išmokyti teisingo judesio. Kadangi, vis dar studijuoju ir universitete, įgaunu naujausių žinių, labai noriu jomis pasidalinti, pritaikyti jas praktikoje bei kartu džiaugtis pasiektais rezultatais.

SPECIALIZACIJA – Asmeninės treniruotės/Treniruočių planų sudarymas.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt