Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII NEDIRBAM iki 2018.08.31
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Aira Varžienė

Aira Varžienė

GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ INSTRUKTORĖ

TRENIRUOTĖS: PILATES

APIE -  Trečius metus dirbu pilates trenerės darbą. Jaučiu, kad galiu būti naudinga pasidalindama bei atskleisdama savo patirtį kiekvienam susidomėjusiam (teisingas kvėpavimas, maksimali koncentracija, kūno padėtis, jėgos centras, balansas, pratimų technika, ir t.t.) bei padėti pajausti harmoniją su aplinka ir pačiu savimi (kūno ir dvasios ramybę). Pilates yra viso kūno mankštos sistema, tad kiekvienos treniruotės metu siekiu, jog visos raumenų grupės būtų išjudintos ir išmankštintos. Kūnas turi būti treniruojamas harmoniškai. Mėgstu įvairovę. Tad kiekviena treniruotė vis kitokia: skirtingi pratimai, skirtingas inventorius. Esu reikli, siekiu, jog kiekvienas klientas pasiektų maksimaliai gerų ir jo poreikius atitinkančių rezultatų. Stengiuosi sportuojantiems įskiepyti bazinius pilates judesius ir veiksmus, nuo kurių priklauso taisyklingas pratimų atlikimas ir tolimesnis tobulėjimas.  Visada rasiu bendrą kalbą tiek su pažengusiu, tiek ir su pradedančiu pilates mankštos mylėtoju. Netgi tos pačios treniruotės metu, tiesiog pasiųlydama kelis pratimo variantus, kuriuos kiekvienas gali prisitaikyti pagal savo pajėgumus. Noriu padėti žmonėms nugalėti įsivyravusius kompleksus sportui.

IŠSILAVINIMAS – Euroeducation European Fitness School “Methods and structures for Group Fitness activities” diplomas. Kauno Technologijos universitetas – Verslo vadybos ir administravimo magistras. Kauno Technologijos universitetas – Verslo vadybos ir administravimo – bakalauras.

PASIEKIMAI - Esu sertifikuota grupinių treniruočių trenerė. Aeromix European Fitness School įgyjau fitneso trenerės diplomą – licenziją. Treti metai vedu pilates treniruotes. Asmeninė patirtis 10 metų. Savo kvalifikaciją keliu įvairiuose pilates metodo seminaruose: “Pilateso pagrindai”, “Pilateso pratimų įvairovė su volais, elastinėmis juostomis ir žiedais”, “Pilateso pratimai su įvairiais kamuoliais”, “Pilatesas ir skoliozė”, “Sveika nugara. Pilateso pratimai stuburui”, “Mitybos ir sportinio darbingumo sąsajos. Raumenų disbalansas sporte: simptomai, atpažinimas ir korekcija“. 

MOTYVACIJA – Kuomet pati pirmą kartą išbandžiau pilates mankštą – supratau, kad tai mano stichija. Lankant šias treniruotes kūnas tapo plastiškesnis, jaučiausi kaip ant sparnų, sumažėjo nugaros problemos, pokyčiai buvo pastebimi. Taip pilates mankšta jau virš 10 metų yra mano maloni kasdienybė. Palaipsniui supratau, kad noriu pati įrodyti, padėti bei “užkrėsti” pilates „virusu“ tiek turinčius nugaros problemų žmones, tiek ir sveikus, norinčius sustiprinti giluminius ir išorinius kūno raumenis, įgauti lankstumo, ugdyti koordinaciją bei ištvermę ir išlikti ilgiau jauniems. Judesys ir sportinis entuziazmas visada traukė: 4 metus šokau linijinius šokius ir Zumba, reguliariai sportuoju nuo paauglystės. Tačiau pilatesas “paimė” viršų. Tad kardinaliai pakeičiau veiklos specifiką ir įgyvendinau savo svajonę – Aeromix European Fitness School įgyjau fitneso trenerės diplomą – licenziją. Taip prasidėjo mano kaip pilates trenerės karjera. Esu subūrusi bendraminčių ratą, kurias pilates mankšta “veža” , kaip ir mane. Kai išgirsti tokius žodžius, kaip: “Pilates – mano pats geriausias atradimas, ypač tu, Aira, geros nuotaikos ir energijos šaltinis (Aida)”, “Esi faina ir dėmesinga trenerė ir šiaip puikią aurą sukuri treniruotės metu (Irma)“ arba „Ačiū, už suteiktą progą pasijusti stipresne moterimi (Edita)“, tai supranti, kad padėti žmogui pažinti, sustiprinti savo kūną yra mano pašaukimas ir didžiausia laimė. Tai motyvuoja eiti į priekį, ieškoti, mokytis, siekti, įgyvendinti savo tikslus.

SPECIALIZACIJA – Grupinės treniruotės / Asmeninės treniruotės.

 

 


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt