Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI-VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

TRENERIAI TRENERIAI

Agnė Varnauskaitė

Agnė Varnauskaitė

Grupinių užsiėmimų instruktorė

TRENIRUOTĖS: NIRVANA FITNESS®

APIE - kiek save prisimenu, tiek esu neatsiejama nuo sporto- plaukimas, krepšinis, show dance šokiai, krepšinio palaikymo šokėja, kapoeira, Tai Chi, Pilatesas, pusė gyvenimo paskirta meilei žirgams ir jojimui, treniruoklių salė, ir t.t... Turbūt net būtų sunku viską išvardinti ir prisiminti, visada mėgau išbandyti naujas, aktyvias veiklas, mėgau ekstremalius hobius, aukštį, atidaviau save kineziterapijai, o į gyvenimą atėjus sąmoningumui, atradau jogą ir NirvanaFitness® bei didžiulį norą tuo gėriu dalintis su kitais. Visada sakiau, kad bet kokios problemos ir ligos pirmiausia kyla mūsų pačių galvoje ir bet kokie veiksmai, kurie padėtų mums su jomis susitvarkyti turėtų prasidėti būtent ten. Toks ir mano tikslas- padėti žmonėms pažinti ir auginti save per mitybą, judesį ir sąmoningumą. Tikiu, kad treneris turi ne tik išmokyti žmogų pamilti sportą, bet pirmiausia atrasti meilę sau, meilę gyvenimui. Tada sportas ateina savaime, kaip vienas iš gyvenimo malonumų. Atraskime tą malonumą kartu!

IŠSILAVINIMAS – oro jogos mokytojos sertifikatas, NirvanaFitness® instruktorės sertifikatas, 2017 metais įgijau žirgininkystės verslo darbuotojo specializaciją, 2019 metais įgysiu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto kineziterapijos bakalaurą.

PASIEKIMAI – daugkartiniai laimėjimai žirgų varžybose bei šokių konkursuose. 2016 metais „Shiatsu- miofascialinio atpalaidavimo ir trigerinių taškų masažo“ sertifikatas, 2017 metais baigiau mokymus „Dubens dugno raumenys: kineziologija, disfunkcijos ir lavinimo metodai“. Taip pat daugybė kitų seminarų, konferencijų, kursų bei knygų tiek sporto, tiek kitose žmogaus pažinimo srityse, niekada nesustoju augti ir tobulėti.  Kartu su komanda organizuoju sąmoningumo seminarus bei stovyklas, padedu žmonėms atgauti judėjimo funkciją po traumų bei kitų organizmo funkcijų sutrikimų. Tačiau didžiausias pasiekimas man- žmonių pokyčiai ir šypsenos.

MOTYVACIJA - Nežadėk, nelauk rytojaus, rytojaus niekam nereikia. Visos didžiausios kelionės prasideda nuo pirmo žingsnio. Ženk jį šiandien, dabar. Nėra geresnių ar blogesnių už Tave. Nepamiršk to. Nepamiršk gyventi. Eik ir daryk. Kad kalbėtų veiksmai, o ne žodžiai tušti.


Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt