Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

Lieknos, Gražios ir Tvirtos

Lieknos, Gražios ir Tvirtos

Sklando toks gandas, kad jei moteris pažiūrės į štangą arba hantelius iškart pavirs į Arnoldo Švarcnegerio moterišką variantą. O, neduok Dieve, dar prisilies :) 

Jeigu kiekvieną kartą, kai moteris man pasako, jog nesportuos su sunkiais svoriais, nes nenori atrodyti kaip kultūristė, į taupyklę įdėčiau po 1 Eurą, būčiau milijonierius.

Šio mano straipsnio tikslas - praverti Jūsų akis ir panaikinti šitą mitą visiems laikams.

Moteris natūraliai taip neatrodys NIEKADA :)

Gražiosios lyties atstovės nebuvo sutvertos atrodyti kaip “gigantiški raumenų kalnai” jau vien dėl tos priežasties, kad pas moteris nėra pakankamai vyriško hormono testosterono. Ir čia visiškai nesvarbu ką valgysit, kiek dienų sportuosit, ar kiek proteino suvartosit  - vis tiek neatrodysit kaip profesionali kultūristė. Tai galima padaryti tik su steroidu pagalba.

 

 Prieš pasineriant į diskusiją apie tai, koks sportas moterims tinkamiausias, norėčiau, kad pažvelgtumėt į šias nuotraukas.

Mattie Rogers JAV sunkiosios atletikos rekordininkė

cynthialeu powerliter dl 315 at 137.png

Cynthia Leu, būdama 62kg atliko 143kg ‘’Deadliftą’’

brookewells crosfito athlete.png

Brooke Wells ‘’Cross Fit’’ Atletė

 

Taigi, tikriausiai jau supratot apie ką bus kalba…  Norint būti ar tapti liekna, gražia ir tvirta - reikalingas sunkus darbas ir ne ant kardio treniruoklių, bet laisvų svorių aikštelėje. Reikia atlikti tokius pratimus kaip: pritūpimas, štangos stūmimas atsigulus, deadlift’as (mirties trauka), prisitraukimai su tokiu svoriu, kuris leistų atlikti 4-8 pakartojimų serijas. Tiesa pasakius, moterų ir vyrų treniravimas neturėtų skirtis iš esmės, o žmonės kurie galvoja priešingai, mano manymu,   gyvena dar tame pasaulyje, kuriame moterys yra blogesnės vairuotojos ar labai silpni sutvėrimai, kurių gyvenimas ribojasi virtuvės erdvėje :)

 

Svoris turėtu būti sunkus JUMS, ne kažkam kitam. Tai gali būti ir 5, ir 20, ir 50 kilogramų. Svarbiausiai, kad sugebėtumėt išlaikyti puikią formą atliekant tuos pratimus. Sportas su sunkiais svoriais ne tik pagražins jūsų figūrą, bet ir suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi. Žinoma, nedaug sportuojančių, o ypač moterų, mėgsta sportą su dideliais svoriais, nes jie yra sunkūs ir reikalauja daug pastangų kaip ir visi kiti gyvenimo iššūkiai. Ar daug matote vyrų sporto salėje darančių pilnus pritūpimus, o jei daro juos, tai dažniausiai “Smito” staklėse. Beje, jei galvojat, kad pilni pritūpimai blogai keliams – kreipkitės ir aš jums atsiųsiu šį faktą paneigiantį  mokslini tyrimą J

 

Taigi, ar nori būti stipri? Ar nebūtu smagu būti stipresnei nei 80% vyrų? Ar norėtumėt būti liekna, graži bei tvirta?

 

 Jeigu sudominau – nesigėdinkit, kreipkitės - padėsiu ir atsakysiu  į visus klausimus.

Su manim galite susisiekti:

ARNAS 
Email: arnast87@gmail.com
Telefonas: +370 699 20315

Arba tiesiog prieikite prie manęs sporto salėje :)

Ačiū už dėmesį ir iki greito susitikimo laisvų svorių aikštelėje :)

 

Straipsnį paruošė sporto klubo „Fankas“ treneris Arnas Sudžius. Kopijuoti be raštiško sporto klubo „Fankas“ leidimo- GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!

 

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

1