Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

Autorinis Andžej straipsnis apie VANDENĮ

Autorinis Andžej straipsnis apie VANDENĮ

ATVIRAI APIE VANDENĮ

(autorinis Andžej Michmel straipsnis, kuriuo ne “ar galima”, o reikia dalintis su savo mylimaisiais žmonėmis. PRAŠAU – PRIVERSKITE JUOS TAI PERSKAITYTI !!!)

Jau 7 metus tyrinėju ne tik mitybą, bet ir vandens sąvybes. Mane labai glumina ir liūdina tai, kad daugelis nesupranta kas toji didenybė VANDUO. O tai, savo ruožtu, labai žaloja mūsų kūnus ir stipriai trumpina gyvenimus.

Kodėl?

Apie tai šiame “labai” trumpame straipsnyje.. Važiuojam..

Visi žino, kad apie 70 proc. mūsų kūno masės sudaro vanduo, turintis milžinišką įtaką visiems vykstantiems gyvybiniams procesams. Jausdami alkį mes dažnai apsigauname, kadangi neretai tai būna nepakankamo TINKAMO vandens kiekio organizme pasekmė.

Šiame straipsnyje aš daugiau kalbėsiu apie vandens fizines-chemines savybes. Nors tai labai maža, bet labai svarbi dalis. Japonai, pvz., tiria vandens savybes (ypatingai vandens atmintį) jau daugelį dešimtmečių. Deja, tyrimai dar nesibaigė ir tęsiasi. Vanduo yra super rimta ir sudėtinga tema.

Tik mums, lietuviams, viskas “paprasta” - nuėjau į parduotuvę, nusipirkau buteliuką “švaraus” vandens ir viskas!

DEJA, DRAUGAI, – JŪS STIPRIAI KLYSTATE – ir tai jums kainuoja SUTRUMPINTUS GYVENIMUS !!!

Taigi, apie vandens savybes..

1 SAVYBĖ – vandens paviršiaus įtempimas (VANDENS AKTYVUMAS).

Bent kas nors iš jūsų girdėjo apie šią vandens savybę? Įtariu nelabai, o nuo šios savybės priklauso ar vanduo PASIEKS JŪSŲ LĄSTELES ar ne. Kitaip, jeigu gersite vandenį su paviršiaus įtempimu apie 70-75 din/kv/cm (vanduo iš  čiaupo) (tokiais skaičiais matuojama šį vandens savybė), mūsų kūnas turi panaudoti savo resursus (mineralus), kad padarytų tinkamą mūsų ląstelėms vandenį, ir tik tada toks vanduo gali būti pasisąvinamas mūsų ląstelių. Tik toks vanduo LABAI REIKALINGAS mūsų ląstelėms) - TIK TOKS! Ir ne kitoks.

Mūsų ląstelės pasisąvins tik tokį vandenį, kurio paviršiaus įtempimas yra 43 din/kv/cm. VISAS parduotuvių asortimento, ir dar ne duok Dieve – ČIAUPO, vanduo yra apie 70-75 din/kv/cm. Tai jūsų “sėkminga” pradžia link itin svarbių mineralų, tokių kaip kalcis, kalis, magnis ir t.t., praradimų. Oooo, brangieji, o šiais laikais tai tikra PRABANGA! Mineralų deficitas yra super didelis Lietuvoje, ypatingai kai žmonės nuolat valgo virtą, keptą, kitaip apdorotą maistą. Nu bet ne.. esame gerokai “protingesni” su savo “protingomis” nuomonėmis apie vandenį iš parduotuvių. Na, atvirai pasakius, tokiems atsakymas super paprastas – gerkite ką tik norite. Na o tiems, kuriems bent kiek svarbi sveikata – bent pasiklausys ką kalba tie, kurie skaito knygas ir domisi JAU DAUGELĮ METŲ.

Pasikartosiu, tam kad vanduo papultų į tarpląstelinį skystį ir į pačias ląsteles – jis turi buti tinkamo paviršiaus įtempimo! Nes “neatsimenantiems” primenu, kad kraujas NE TIESIOGIAI atiduoda mūsų ląstelėms maisto medžiagas, o per TARPLĄSTELINĘ TERPĘ (čia prasideda ir LIMFINĖ SISTEMA – kitaip, mūsų kanalizacija!)

IDĖJA PAMĄSTYMUI: tarpląstelinė terpė yra PAGRINDŲ PAGRINDAS mūsų geros savijautos ir sveikatos.

REZIUME: vanduo su paviršiaus įtempimu 43 din/kv/cm ŽYMIAI AKTYVIAU valys mūsų kūną nuo šlakų, toksinų bei pristatys maisto medžiagas!!!

2 SAVYBĖ – vandens rūgštingumas (pH), kitaip: rūgščių-šarmų pusiausvyra.

Tai vienas svarbiausių vandens rodiklių! Pasakysiu kitaip: pH rodiklis nusako, kiek rūgščių (vandenilio jonų H+) yra bet kokioje medžiagoje. pH “7” – neutralus. Taip pat, turbūt visi girdėjote, kad užteršta aplinka, žalingi MITYBOS įpročiai, aišku stresas, rūkymas bei alkoholis itin stipriai rūgština organizmą. Susiformuoja laisvieji radikalai bei toksinai. Žmogus “netikėtai” pradeda sirgti. Deja, vanduo IRGI GALI (IR YRA) BŪTI rūgštinis! Štai kodėl vanduo PRIVALO BŪTI ŠARMINIS. Beveik visas parduotuvių (ypatingai ČIAUPO) vanduo yra RŪGŠTINIS.

Kas konkrečiai šioje vietoje jums nelabai aišku, mano draugai?

Kitą kartą sakydami, kad vanduo iš parduotuvių ar čiaupo TINKAMAS – dar ir dar kartą PAGALVOKITE – JIS TEN RŪGŠTINIS!!!!

Pasikartosiu dar kartą – kas konkrečiai jums šioje vietoje neaišku?

Visas mūsų kūnas yra švelniai šarminis (išskyrus skrandį (jo pH 1,5-2) bei makštį), tad kokį vandenį gersite TIESIOGIAI ĮTAKOS ne tik jūsų savijautą, bet ir VISO KŪNO SVEIKATĄ!

Mano patarimas jums – įsigykite pH matuoklį ir pradėkite TIESIOG MATUOTI vandens rūgštingumą (o ne šnekėt nesąmones apie tai koks pas mus čiaupuose “švarus” vanduo!!!)

Kaip pavyzdys – šviežiai išspaustų sulčių pH yra šarminis, sulčių iš tetrapakų - stipriai RŪGŠTINIS (pridėti konservantai, dažikliai, skonio stiprintojai ir t.t.!!). Būkite atsargūs – JOKIAIS BUDAIS ir NIEKADA NEPIRKITE JOKIŲ PARDUOTUVINIŲ SULČIŲ VAIKAMS – JUS TAIP JUOS SARGDINAT !!!!

Norit nustebinsiu – coca-cola rūgštingumas ...ph 2 !!!!! MALDAUJU – ĮSIVAIZDUOKITE kas nutinka, KAI ŠIS GĖRIMAS PAPUOLA Į JŪSŲ VAIKO SKRANDĮ !!!!! Tai liūdina.. nes dėka tėvelių neišmanymo kenčia niekuo nekalti vaikai L

3 SAVYBĖ – vandens kietumas/mikštumas arba vandens mineralizacija.

Atsiminkite vieną itin svarbų faktą – vandenyje ištirpę mineralai visada yra NEORGANINĖS būsenos – tokie mineralai NEGALI BŪTI PASISĄVINAMI mūsų kūno ląsteliu! Tai labai labai svarbu suprast čia ir dabar – kitą kartą kai pamatysite buką reklamą iš TV apie “mineralus sportui” arba “mineralai po pirties” SUPRASKITE – jums pučia miglą į akis.

TAI TIESIOG BIOCHEMINIS MELAS.

Tik augaluose esantys mineralai yra CHELATINĖJE / GYVOJE BŪSENOJE. Tik šiuos mineralus mūsų kūnas geba pasisąvinti.

KITŲ VARIANTU GAMTOJE NĖRA !!!! Taškas !!!

O dabar pasakysiu kai ką LABAI SVARBAUS – LABAI!!

Kartu su oksiduotu cholesteroliu (mėsa, dešrelės) NEORGANINIS kalcis, kuris papuola su VIRINTU VANDENIU – sudaro itin kietus junginius, kurie tiesiogine ta žodžio prasme KALCIFIKUOJA mūsų KRAUJAGYSLES !!!

Tai ir yra viena didžiausių nuo ATEROSKLEROZĖS sukeltų mirčių PRIEŽASTIS!

PASIKARTOSIU – TOKS “mineralizuotas”, kaitintas VANDUO su MĖSA  suformuoja aterokslerotines plokšteles (geras pavyzdys: betonas (atitikmuo - cholesterolis) + armatūra (atitikmuo - neorganinis kalcis) sudaro super stiprius junginius arterijų sienelėse). Tai - priešlaikinė MIRTIS !!!

Galite nedėkoti – su malonumu dalinuosi šia itin svarbia informacija.

Nepykite, bet kvailiai (labai atsiprašau) niekada šito nesupras.. NIEKADA !!!

Taigi, turime gerti MINKŠTĄ vandenį, o ne kietą.

Judam toliau..

4 SAVYBĖ – vandens REDOKSO POTENCIALAS (ORP: oksidacijos-redukcijos potencialas).

Apie šią ypatingai svarbią vandens savybę galima rašyti legendas! Paprastai kalbant – tai ląstelės galimybė PRIIMTI arba ATIDUOTI elektronus, o elektronai, mielieji, - TAI ENERGIJOS perdavimo PAGRINDŲ PAGRINDAS. Tiesiogiai nuo to, kokį vandenį geriate, priklauso jūsų ne tik sveikata, bet ir BENDRA KŪNO ENERGIJA – savijauta, kasdieniniai darbai, ligos ir tt. Visos mūsų kūno ląstelės yra “įelektrintos” nuo -50 mV iki -100 mV (kitaip kalbant – ląstelės viduje įkrova yra -100 mV, o tarkim tarpląsteliniame skystyje yra nuo -50 mV iki -70 mV, kraujas – 100 mV), o čiaupo vanduo, kaip pavyzdys, turi elektromagnetinę įkrova +200- +300 mV.

KĄ TAI REIŠKIA? O tai reiškia, kad tokiam vandeniui papuolus į mūsų skrandį bei vėliau į žarnyną – PRASIDEDA ELEKTRONŲ VAGYSTĖ !!! Tai yra - toks vanduo veikia kaip OKSIDATORIUS, o ne kaip ANTIOKSIDANTAS. Štai dar viena super rimta priežastis - KODĖL ŽMONĖS NUOLAT VAIKŠTO APSIBLAUSĘ.. BE ENERGIJOS.. ir, aišku, serga.

Tai tiesiog žiauru!!!

Nežinoti ŠITO YRA BEGĖDIŠKAI GĖDA !!! Mes nuolat ieškome visokių “antioksidantų”, kurie mūsų kūnus gydys ir t.t. ir niekaip negalime pagauti ESMĖS – kad “betkoks” vanduo VISĄ GYVENIMĄ IŠ MŪSŲ SIURBIA ENERGETINIUS RESURSUS L Mane asmeniškai tai LABAI LABAI LIŪDINA.. tiesiog gaila tų žmonių L.. arba ne.. kaip pažiūrėsi..

DĖMESIO! Mūsų kūnas, bet kokiu atveju, PRIIMS bet kokį vandenį ir PERDARYS jį taip, kaip jam reikia, klausimas vertas milijono – KIENO SĄSKAITA KŪNAS TAI PADARYS?

ŠTAI JUMS IR DAR VIENAS LIGŲ “SCENARIJUS” 

O dabar konkretūs skaičiai:

-       šviežiai spaustos sultys: iki -100 mV;

-       šviežiai skinti žalios arbatos lapai (ne iš pokelių!!!!): iki -50 mV;

-       vandenilio vanduo (tokį geriu kasdien): iki -350 mV !!!!!

-       maisto papildas H-500: turi -500 mV !!!!!!! Šis papildas yra nominuotas Nobelio priemijai (paprašykit gražiai – padėsiu įsigyti).

DĖMESIO - O DABAR “BUM”:

-       mineralinis vanduo iš parduotuvių: iki +200 +300 mV

-       vanduo iš čiaupo: iki +300 / +400 mV !!!

KAS ATSITINKA KAI IŠGERIAME TOKIO VANDENS?

Toks vanduo “blogiukas”, keliaudamas mūsų krauju iki ląstelių, pakeliui “priegriebs” milijonus kitų ląstelių ELEKTRONŲ, TAIP PADIDINDAMAS LAISVŲJŲ RADIKALŲ KIEKĮ mūsų organizme. AR GI TAI NE ŽIAURU????? Iš esmės, mes gauname tokį pat veiksmą, kai į mus papuola milijonai laisvųjų radikalų molekulių, taip sukeldami LIGAS, o ypatingai – VĖŽINIUS SUSIRGIMUS !

Taigi, kai dėl tam tikrų priežasčių mūsų ląstelės vyksta “negeri” procesai ir tokios ląstelės pradeda mutuoti (vėžys) – duokite joms NEIGIAMAI ĮKRAUTO VANDENS su milijardais PAPILDOMŲ ELEKTRONŲ – IR VISKAS!!!

Taip, suprasdami šiuos procesus ir darydami TEISIOGINIUS VEIKSMUS, pas mus atsiranda labai daug papildomos energijos, kurios mums labai labai trūksta, ar taip merginos ir vaikinai? Man labai apmaudu kasdien jau daugelį metų žiūrėt į tuos sportuojančius žmones, nuolat dūsaujančius ir nesugebančius LENGVAI IR SU NORU reguliariai sportuoti – jų kūnai NEIŠLAIKO ELEMENTARIŲ KRŪVIŲ dėl to, kad tokie žmonės į savo kūnus NUOLAT:

-       PILA ŠLAMŠTINĮ VANDENĮ !!!

-       DEDA ŠLAMŠTINĮ MAISTĄ (makaronai, ryžiai, kotletai, bulvės..) !!!

Kūnui tikrai labai sunku susidoroti su tokiu KIEKIU KASDIEN PAPUOLAMŲ TOKSIŠKŲ MEDŽIAGŲ – TAI IR YRA SUPER PAGRINDINĖ PRIEŽASTIS:

LIGŲ IR PRIEŠLAIKINĖS MIRTIES..

Ech.. man nuoširdžiai gaila šios situacijos L

Kadangi nesiruošiu čia rašyti “knygos” ties šia savybe ir sustosiu.

Nes pastebėjau, kad jūs, mieli draugai, net tingite skaityti tai, kas LABAI KONKREČIAI GALI JUMS PRAILGINTI GYVENIMUS bei LENGVAI ATSIKRATYTI LIGŲ. Ar gi tai ne nuostabu?!

KĄ DARYTI? Galvojau nepaklausite šio klausimo:

Pilnai išvalyti vandenį nuo VISO ŠLAMŠTO;

Papildyti vandenį GYVAIS ORGANINIAIS MINERALAIS.

(kaip tą konkrečiai padaryti - rašykite man, ir tikrai normaliems, adekvatiems žmonėms padėsiu, o ZANŪDAS visada BLOKUOJU ir sakau NE!!!)

ŠTAI IR VISAS MOKSLAS

TAD SKUBIAI:

Keiskime požiūrį;
Skaitykime knygas;
Atlikime konkrečius veiksmus (kažką perkam, kažko atsisakom ar keičiam gyvenimo būdą).

KLAUSIMAS JUMS – AR TAI SUPER SUDĖTINGA?

Su didžiule pagarba,
Sveikos gyvensenos treneris
Andžej Michmel

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

Tel./Fax.: (37) 42 68 68
El. paštas: info@fankas.lt