Darbo laikas: I-IV 6:00-23:00, V 6:00-22:00, VI 9:00-18:00, VII 9:00-18:00
Klausti
Išbandyti

Apie mus

Sveiki atvykę į Sporto Klubo "Fankas" pasaulį! Daugelis Lietuvos žmonių jau suprato, kad sportuodami bet kokiame Kauno sporto klube ar bet kur kitur, po fizinio krūvio jie jaučiasi geriau, atrodo geriau, atsiranda naujų jėgų, pagerėja miegas, sumažėja ligų skaičius ir apskritai visas pasaulis atrodo mielesnis bei geresnis. Ir tai tikra tiesa... Sportuodamas žmogus įgauna pasitikėjimo savimi, tampa sveikesniu, stipresniu bei ištvermigesniu... O juk ištvermė taip reikalinga mūsų gyvenime... Ypač dabar... Ir ypač šiais laikais!

 

Sporto klubas “FANKAS” gyvuoja jau virš 25 metų! Šis Kauno sporto klubas yra įkūrtas daugkartinio Lietuvos sportinės aerobikos čempiono – Andžej Michmel. Pradžia buvo tikrai sunki, bet įsimintina ir nuostabi! Čia visada buvo, yra ir bus puiki nuotaika ir aplinka. Žmonės, kurie ateina į šį Kauno sporto klubą, visada geri, draugiški bei paslaugus – tai verslininkai, studentai, moksleiviai ir kiti. Todėl sporto klube “FANKAS” atmosfera visada pilna energijos, džiaugsmo, juoko bei profesionalumo. Ne vienas Kaune vedantis aerobiką instruktorius pradėjo savo karjerą būtent čia – Kauno sporto Klube “FANKAS”.


Kiekvienas naujas narys čia jaučiasi puikiai, kadangi jam skiriama daug dėmesio ir šilumos. Kiekvienam individualiai patariama nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip treniruotis toliau. Sportuojant bet kuriame sporto klube Kaune labai svarbu pasirinkti teisingą kelią norint pasiekti užsibrėžtą tikslą: ar mažinti riebalinį audinį, ar didinti raumenų tonusą, ar stiprinti sveikatą. Ir tai turi būti daroma palaipsniui, kadangi judesiai, įgauti treniruočių pradžioje, išliks visam gyvenimui. Dėl to verta mokytis nuo pat pradžių taisyklingų judesių bei įgūdžių. Be to, taip galima išvengti traumų ir skausmų, kurie dažniausiai ir kyla nuo pernelyg didelio krūvio arba netaisyklingų judesių.

Bendras šio puikaus Kauno sporto klubo plotas - 800 kv. m. Pas mus rasite erdvią, modernią, rekuperuojamą treniruoklių salę, pačius naujausius SportsArt kardiotreniruoklius, naujai įrengtą grupinių užsiėmimų salę, naujausiais "įrankiais" aprūpintą funkcinių treniruočių salę, turkišką pirtį bei garo sauną. Jūsų patogumui yra erdvūs dušai, visiškai naujos persirengimo spintelės. Pastatyti mašiną šalia mūsų sporto klubo taip pat nebus sunku, nes turime nuosavą, tik klubo nariams skirtą, automobilių stovėjimo aikštelę.


  

Na ir aišku, kad mūsų sporto klube Kaune moksleiviams ir studentams taikomos specialios nuolaidos. Norint gauti dar didesnę nuolaidą, galima įsigyti abonementus dviems, trims, šešiems ar net dvylikai mėnesių. Tai fantastiškas būdas sutaupyti pinigų ir būti gražiu bei sveiku ištisus metus! 
Šiame Kauno sporto Klube Jūs visada galėsite konsultuotis su sveikata susijusiais klausimais – ar mažinti riebalinį audinį, ar auginti raumenis ir kaip maitintis.

Ar susidomėjote mūsų sporto klubu "Fankas"?

Kad ir dabar tiesiog paskambinkite 8 37 42 68 68 ir patys įsitikinsite, kad tai tiesa. Sporto Klube "Fankas" Jūs esate visada maloniai laukiami!

... juk “FANKAS” - tai vieta, kur norime augti, aukštai skristi ir svajones paversti realybe...

Tai vieta, kur žmonės rūpi ir su aistra siekiama tobulumo.

"FANKAS" - kur svajonės tampa realybe! 

Netikite?

Skambinkite DABAR
Kaune 8 37 42 68 68

Pagarbiai
Sporto klubo ”FANKAS” vadovas 

Andžej Michmel

Sporto klubo Fankas taisyklės 

UAB Fankas privatumo politika

Kaip rasti sporto klubą Fankas? Kaip rasti sporto klubą Fankas?

+370 37 426868 +370 37 426868

SPORTO KLUBAS FANKAS
Savanorių pr. 111 (PC Žaliakalnio "IKI")

1